Депутат Іванян пророкує владну кризу на фоні “закопування грошей” в розвиток парків. Засідання комісії з питань ЖКГ.

Сьогодні зранку розглянути питання наступної сесії Кременчуцької міської ради зібрались депутати комісії з питань ЖКГ. Особливого обговорення конкретних питань присутні не дочекались, натомість, депутати вже вчергове підняли кілька важливих питань для розвитку міста.

Депутати Кальченко і Котляр в черговий раз натякнули на необхідність створення наглядових рад при комунальних підприємствах міста. Також депутати розкритикували багатомільйонні витрати на розвиток парків. Зокрема, депутата Кальченка не влаштував вибірковий підхід до витрат бюджетних коштів і “апетити” влади щодо розбудови парку “Крюківський”, в який прагнуть “закопати” більшу частину із запланованих 120 мільйонів, незважаючи на недавній скандал із виконавцем робіт по встановленню дитячого майданчика в парку ТОВ “Дитячі і спортивні майданчики” і його довгого шлейфу з кримінальними справами по відмивання бюджетних коштів.

Депутат Іванян пішов з критичними висловлюваннями ще далі, незважаючи на свою приналежність до “крюківської діаспори” і розуміння того, що мешканці правого берега міста вже досить тривалий час очікують від міської влади створення належних умов для відпочинку у колись популярному місці. Депутата Іванян розкритикував намагання влади взагалі, мотивуючи свою точку зору вітсутністю коштів на соціальні програми, або небажанням влади їх фінансувати, тому закликав колег не голосувати за “закопування грошей в парки”.

Також, у зв’язку з останніми проблемами у транспортному господарстві міста і неспроможністю забезпечити якісні послуги з перевезень людей на деяких маршрутах у віддалених районах міста, депутати “допитали” головного транспортника міста пана Івашину, який зрозумілих відповідей ні на одне питання не надав, лише запевнивши депутатів і представників місцевих ЗМІ, що вартість проїзду тролейбусах в наступному році не підвищуватимуть. 

Надалі депутат Іванян зачепив тему нових тролейбусів і зауважив, що вже втрачених на обслуговування “тролейбусної угоди” коштів у сумі 25 мільйонів хватило б на придбання кількох великих автобусів. Цей крок мав би вирішити транспортну проблему міста без кабальної для гаманців кременчужан угоди з ЄБРР, яка викачає з бюджету міста зайві мільйони гривень.

На думку депутата Іваняна, багато кроків нинішньої влади дуже далекі від піклування про містян і розвитку міста, тому він передбачив, що при такому відношенні до людей і розбазарюванні міського бюджету, царювати нинішній міській владі залишилось не більше року…

 

1 thought on “Депутат Іванян пророкує владну кризу на фоні “закопування грошей” в розвиток парків. Засідання комісії з питань ЖКГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *