Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Радикальної патії”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми починаємо низку публікацій про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за два роки їхньої каденції.

Після знайомства з депутатами фракції “Самопоміч” у Кременчуцькій міській раді, ми знайомимо наших читачів з наступною фракцією – “Радикальної партії Ляшка”, до складу якої входять Дмитро Кавунник, Валентин Курченко-Гай, Тетяна Сідерка та Сергій Костромінов.

Кавунник Дмитро Вікторович

Депутатом від “Радикальної партії Ляшка” Дмитро Кавунник став як лідер виборчого списку. Свого виборчого округу в місті не має, але, за його словами і, згідно “генеральної лінії партії”, опікується проблемами і інтересами всіх мешканців міста. Депутатська діяльність пана Кавунника висвітлювалась в місцевих ЗМІ достатньо рідко, депутатський звіт, як для лідера потужної політичної сили також на рівні скромного депутата райради – 12 прийомів громадян, 3 запити і 44 звернення, але робити якісь висновки про якість депутатської роботи і реально виконані справи ми маємо лише на основі його депутатського звіту та матеріалів місцевих інформаційних видань.

Депутат Кавунник входить до складу постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики.

Як лідер партійного списку місцевих “радикалів” і, вже другий рік як, головний радикал Полтавської області, депутат Кавунник впевнено втілює в життя кременчужан заповіти і накази вищого партійного керівництва. Так, з власної ініціативи депутата Кавунника, фракцією РПЛ в Кременчуцькій міській раді було подано кілька проектів рішень, зокрема про заборону роботи ломбардів у нічний час, про мораторій на продаж комунальної власності та встановлення побратимських зв’язків з литовським містом Алітус. Був незмінним учасником багатьох загальноміських акцій: роздавав контрацептиви, вітав дітей з Днем Св. Миколая, возив гуманітарку в Авдіївку та волонтерську допомогу в зону АТО.

Також був учасником кількох газетних “сенсацій” – став “рятівником” лебедя Гриші від душителя, потрапив у ДТП і зажадав від влади наведення ладу на пішоходному переході в районі спортклубу “СпортЛайф”.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Кавунник голосував за скасування дії таких рішень для громади

Звернень від громади на свою адресу через наш сайт депутат Кавунник не отримував. Але разом з депутатами фракції РПЛ приймав участь у “газових війнах” навколо прибудинкових лічильників, приймав участь у розробці програми “Доступна аптека” та просував ідею створення індустріального парку.

Депутат Кавунник має акаунт у ФБ і є активним користувачем соціальних мереж, де постійно висвітлює свою діяльність, діяльність місцевого і обласного осередку РПЛ і її лідера Олега Ляшка.

Е-Декларація депутата Кавунника та Звіт за депутатську діяльність

Курченко-Гай Валентин Павлович

Депутатом від “Радикальної партії Ляшка” Валентин Курченко-Гай обирався по 10-му вибочому округу. Для широкого загалу відомим став одночасно з обранням депутатом Кременчуцької міської ради. Разом з колегами по фракції на самому початку каденції наполягав на введенні системи “Прозоро” для всіх закупівель і ремонтів, які здійснює виконавча влада міста. Як рядовий “ляшківець”, працює на імідж партії і її лідерів, але ні в чому особливому, крім визначених Законом особистих прийомів громадян, відвідин комісій і сесій депутат Курченко-Гай за два роки каденції своїх виборців не потішив.

Депутат Курченко-Гай входить до складу постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв’язку та IT-технологій. Виступає за впровадження енергозберігаючих технологій, постійно критикує міську виконавчу владу за “работу по старинке” і закликає колег бути більш сучасними.

Депутатська діяльність пана Курченка-Гая  відображена в його звіті перед виборцями. Депутат провів 38 запланованих депутатських прийоми громадян. В результаті зустрічей з мешканцями Кременчука підготував 9 депутатських запитів і 36 депутатських звернень.

Місцеві ЗМІ своєю увагою його особливо не балували і на сторінках популярних кременчуцьких видань ми знайшли лише інформацію про його особисті захоплення і професійну діяльність.

Разом з лідером фракції і колегами був учасником багатьох загальноміських акцій: роздавав контрацептиви, вітав дітей з Днем Св. Миколая, возив гуманітарку в Авдіївку та волонтерську допомогу в зону АТО.

Звернень від громади через наш сайт депутат Курченко-Гай не отримував.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Курченко-Гай підтримав лише скасування підвищення вартості проїзду в маршрутках, проігнорувавши голосування за скасування “нових тарифів КП “Теплоенерго”, хоча і був присутній на сесії.

Депутат Курченко-Гай має акаунт у ФБ і є активним користувачем соціальних мереж, де постійно висвітлює свою діяльність, діяльність місцевого і обласного осередку РПЛ і її лідера Олега Ляшка.

Е-Декларація депутата Курченка-Гая та Звіт за депутатську діяльність

Костромінов Сергій Анатолійович

Депутатом від “Радикальної партії Ляшка”  Сергій Костромінов обирався по 24-му вибочому округу разом з представником УО “Укроп” Людмилою Котляренко і, наразі, для мешканців округу №24 працюють два депутати. Для широкого загалу відомим став одночасно з обранням депутатом Кременчуцької міської ради. Як рядовий “ляшківець”, працює на імідж партії і її лідерів, але ні в чому особливому, крім визначених Законом особистих прийомів громадян, відвідин комісій і сесій депутат Костромінов за два роки каденції своїх виборців не потішив.

Депутат Костромінов входить до складу постійної депутатської комісії з питань єкології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

Депутатська діяльність пана Костромінова  відображена в його звіті перед виборцями. Депутат провів 38 запланованих депутатських прийоми громадян. В результаті зустрічей з мешканцями Кременчука підготував 1 депутатський запит і 36 депутатських звернень.

Місцеві ЗМІ своєю увагою його особливо не балували і на сторінках популярних кременчуцьких видань ми знайшли лише загальну інформацію про його діяльність.

Разом з лідером фракції і колегами був учасником багатьох загальноміських акцій: роздавав контрацептиви, вітав дітей з Днем Св. Миколая, возив гуманітарку в Авдіївку та волонтерську допомогу в зону АТО.

Звернення від громади через наш сайт депутат Костромінов отримав лише одного разу, і, наскільки ми володіємо інформацією, разом з колегою Котляренко це звернення вони намагались відпрацювати.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго”, депутат Костромінов голосував за скасування дії таких рішень для громади

Депутат Костромінов не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу його діяльність, нажаль, ми не маємо.

Сідерка Тетяна Анатоліївна

Депутатом від “Радикальної партії Ляшка” Тетяна Сідерка обиралась по 28-му вибочому округу. Для широкого загалу відомою стала одночасно з обранням депутатом Кременчуцької міської ради і, майже з перших днів каденції, стала “локомотивом” і рушійною силою радикалів міста.

Депутат Сідерка входить до складу постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства і є заступником голови комісії.

Депутатська діяльність пані Сідерки  відображена в її звіті перед виборцями. Депутат провела 38 запланованих депутатських прийоми громадян. В результаті зустрічей з мешканцями Кременчука підготувала 1 депутатський запит і 47 депутатських звернень.

Місцеві ЗМІ приділяли достатньо багато уваги діяльності депутата Сідерки і висвітлювали її діяльність в сфері медицини і освіти. Депутат Сідерка виступила ініціатором заборони збирання “добровільних батьківських внесків” у закладах освіти, змусивши виконавчу владу передбачити кошти в міському бюджеті на забезпечення потреб дітей у школах та дитсадках, на які раніше збирали кошти з батьків. Також депутат Сідерка особисто проінспектувала харчоблоки закладів освіти і медицини, насамперед добившись від керівників закладів наведення ладу в харчоблоках, дотримання санітарних норм і підвищення якості харчування в міських установах освіти.

Також за ініціативою депутата Сідерки, профільна депутатська комісія наполягла на скасуванні “добровільних внесків” у лікарнях міста і створення наглядових рад при медичних закладах міста

Також, після числених “газових війн”, в яких депутат Сідерка приймала найактивнішу участь в якості представника громади на зібраннях і в судах, вона, разом з колегами з фракції “Рідне місто”, розробила Програму встановлення газових лічильників пільговим категоріям громадян за рахунок міського бюджету, яка, наразі, планово виконується.

На відміну від чоловіків – колег по фракції, пані Сідерка не долучалась до популістських заходів з контрацептивами, подарунками дітям та поїздками до зони АТО, а робила реальні справи на користь громади міста, чим заслужила повагу колег-депутатів і репутацію безкомпромісного перевіряючого, від якого не сховаєш жодної проблеми, якщо така існує.

Звернення від громади через наш сайт депутат Сідерка отримувала кілька разів. Вони стосувались “листів щастя” з вимогами придбання канцтоварів у ДНЗ№57, проблем опалення в деяких дитсадках і школах, ситуації з добровільними внесками в лікарнях міста і проблем з опалюванням і заборгованністю по заробітній платі в Коледжі транспортної інфраструктури (технікум залізничного транспорту). Всі звернення депутат Сідерка відпрацювала швидко і якісно.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Сідерка голосувала за скасування таких рішень і була на боці громади.

Депутат Сідерка має акаунт у ФБ і є активним користувачем соціальних мереж, де постійно висвітлює свою діяльність, діяльність місцевого і обласного осередку РПЛ і її лідера Олега Ляшка.

Е-Декларація депутата Сідерки та Звіт за депутатську діяльність.

 

11 thoughts on “Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Радикальної патії”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *