Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Самопоміч”

25 жовтня минуло рівно два роки з дати останніх виборів депутатів Кременчуцької міської ради і Полтавської обласної ради і, за пропозиціями і проханнями наших читачів, ми починаємо низку публікацій про діяльність кременчуцьких депутатів місцевих рад за два роки їхньої каденції.

Першими ластівками нашого проекту ми обрали депутатів фракції “Самопоміч” у Кременчуцькій міській раді, до складу якої входять Ганна Павленко, Олександр Прокоп та Валентина Гордєєва.

Павленко Ганна Михайлівна

Депутатом від “Самопомочі” Ганна Павленко стала як лідер виборчого списку, свого виборчого округу в місті не має і, за її словами, вона опікується проблемами і інтересами всіх мешканців міста. Депутатська діяльність пані Павленко не дуже часто висвітлювалась в місцевих ЗМІ, а робити якісь висновки про якість депутатської роботи і реальні виконані справи ми маємо лише на основі її депутатського звіту та матеріалів місцевих інформаційних видань. До обрання депутатом Кременчуцької міської ради, пані Павленко була відома як палка прихильниця і активістка Майдану, волонтерка і громадський діяч.

Обравшись депутатом, пані Павленко продовжила свою діяльність в тих же напрямках – патріотичне виховання, декомунізація, волонтерство і допомога сім’ям учасників АТО.

За поданим депутатським звітом, великою кількістю виконаних “наказів виборців” депутат Павленко похвалитись не може, все виконано стандартно і без зайвої метушні: 22 прийоми громадян, 3 проекти рішення, 16 запитів і 8 звернень, які майже всі мали патріотичну і націоналістичну спрямованість.

За матеріалами місцевих ЗМІ, бурхлива депутатська діяльність пані Павленко за два роки каденції була спрямована на боротьбу з двома пам’ятниками: “Борцам за власть советов” та “Матросам Днепровской флотилии”, що досить часто призводило до перманентних конфліктів з колегами та міською владою.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Павленко тримала тверду позицію, голосувала за скасування дії таких рішень і була на стороні громади.

Звернень від громади на свою адресу через наш сайт депутат Павленко не отримувала.

Депутат Павленко не має акаунту в ФБ і не є активним користувачем соціальних мереж, тому інформації про іншу її діяльність, нажаль, ми не маємо.

Е-Декларація депутата Павленко та Звіт за депутатську діяльність

Прокоп Олександр Едуардович

Депутатом від “Самопомочі” Олександр Прокоп обирався по 3-му вибочому округу разом з представником ВО “Батьківщина” Віталієм Таценюком. Можна сказати, що виборцям 3-го виборчого округу в нашому місті поталанило, бо мають на своєму окрузі аж двох депутатів. Широкому загалу депутат Прокоп відомий як один із перших приватних нотаріусів нашого міста і людина з активною життєвою позицією.

Депутатська діяльність пана Прокопа відображена в його звіті перед виборцями. На протязі двох років каденції він “тихим сапом” провів 30 прийомів громадян, підготував 22 депутатських звернення і 1 депутатський запит. Місцеві ЗМІ своєю увагою його особливо не балували і на сторінках популярних кременчуцьких видань ми знайшли лише інформацію про його особисті захоплення і професійну діяльність.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду і комунальних послуг по теплопостачанню від КП “Теплоенерго” депутат Прокоп тримав тверду позицію своєї політичної сили і голосував за скасування дії таких рішень, тобто був на стороні громади.

Звернень від громади на свою адресу через наш сайт депутат Прокоп не отримував. Але ми вважаємо, що як колега депутата Таценюка по виборчому округу, депутат Прокоп мав звернути увагу на побажання і претензії громади до депутата Таценюка, які стосувались благоустрію мікрорайону і оновлення дитячих майданчиків.

Депутат Прокоп має акаунт у ФБ, але не є активним користувачем соціальних мереж. Іншу свою діяльність, окрім хоббі і політичних вподобань депутат Прокоп не висвітлює.

Е-Декларація депутата Прокопа та Звіт за депутатську діяльність

Гордєєва Валентина Яківна

Депутатом від “Самопомочі” Валентина Гордєєва обиралась на виборчому окрузі №33. Депутатська діяльність пані Гордєєвої почалась дуже бурхливо. Майже кожної сесії вона виступала мінімум з 2-3 запитами, а за загальною кількістю поданих звернень (більше 300), взагалі є “чемпіоном”. Вона швидко стала головним болем молодої команди мера зі зверненнями до суду на неправомірні і корупційні дії чиновників виконкому і особисто мера. Але поступово її, майже маніакальна жага переслідування міських можновладців з команди мера стала зменшуватись, а діяльність для громади звузилась до відстоювання інтересів одного окремого ОСББ на першому Занасипі.

Гадаємо, що виклики на килим від голови Регламентної комісії  депутата Таценюка з приводу “ганебної”, з його точки зору, поведінки депутатки Гордєєвої і подальші погрози довести справу до кримінальної відповідальності і, взагалі, залишити поважну депутатку без мандату, свою чорну справу таки зробили та змусили пані Гордєєву дещо послабити віжжі.

Але ми впевнені, що “на зло всім ворогам” вона себе ще проявить у протистоянні “за правду” з виконавчою владою. Робити якісь висновки про якість її депутатської роботи і реальні виконані справи ми маємо лише на основі її депутатського звіту та матеріалів місцевих інформаційних видань, які переважно висвітлювали саме епізоди протистоянь депутатки з чиновниками в місцевих судах.

В своєму звіті шановна депутатка показала більше 300 зустрічей і прийомів громадян, 17 депутатських запитів і більше 300 звернень. У невиконанні звернень депутатка постійно звинувачує міського голову, чиновників і керівників комунальних підприємств і, провокуючи конфліктні ситуації, не дає розслабитись молодій комианді ні на хвилину.

Щодо “антинародних і геноцидних” рішень виконавчої влади з приводу підвищення вартості проїзду  депутат Гордєєва тримала тверду позицію і голосувала за скасування дії цього рішення, тобто була на стороні громади.

На свою адресу депутатка Гордєєва отримувала солідарне з депутатами ПП “Поруч” зверення від громади щодо наведення ладу в тонелі з вулиці Гагаріна на вулицю Кучми. З часу звернення вже пройшло 10 місяців, але ніяких дієвих кроків в цьому напрямку ні депутатка Гордєєва, ні депутати ПП “Поруч”, нажаль, не зробили. А незабаром знову зима, сніг, намерзання і ожеледиця, а багатьом мешканцям Занасипу знову доведеться ходити по травмонебезпечному, неосвітленому тонелю, кожного дня стикаючись з байдужим ставленням депутатів до прохань і наказів виборців.

Депутат Гордєєва має акаунт у ФБ, але не є активним користувачем соціальних мереж. Свою діяльність депутат Гордєєва там не висвітлює, натомість віддаючи перевагу матеріалам від колег і керівництва партією “Самопоміч” і матеріалам з критикою місцевої і центральної влади.

Е-Декларація депутата Гордєєвої та Звіт за депутатську діяльність

От такими ми бачимо депутатів фракції “Самопоміч” у Кременчуцькій міській раді.

Підготовано на основі матеріалів кременчуцьких видань “Телеграф”, “Кременчуцька газета”, “Програма Плюс”, “Вісник Кременчука” та “Депутати Кременчука” і офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

ГРОМАДА ПИЛЬНУЄ!!!

10 thoughts on “Два роки VII каденції. Що зробили місцеві депутати для Кременчука і його мешканців. Фракція “Самопоміч”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *