Зі скаргами на стихійну торгівлю мешканці міста вже звертаються до депутатів

На адресу нашого сайту звернулись мешканці Кременчука, які проживають поблизу ринку “Толока” в районі перехрестя вулиць Вадима Пугачьова (кол. Московська) та проспекту Свободи (кол. 50 років Жовтня) зі скаргами на стихійну торгівлю поблизу зупинки міського транспорту та пішоходного переходу до ринку. Стихійна торгівля в місті, нажаль, має місце і всі намагання влади вирішити цю проблему поки що бажаного результату не приносять.

Зрозуміло, що втручання в цю справу особисто мера і його профільних заступників сумісно з поліціянтами і іншими контролюючими органами “стихійників” не зупинило і вони надалі продовжують докучати міській владі своїми нахабними діями.

Звернення до депутатського корпусу міста щодо припинення цього незаконного базару саме в районі ринку “Толока” навряд чи вирішить проблему стихійної торгівлі по всьому місту, але, беззаперечно, надасть можливість мешканцям залучити до наведення порядку і депутатів з округів, де така стихійна торгівля має місце і, врешті-решт, варіант вирішення цього питання у влади з’явиться.

Можливо, також якимось чином потрібно впливати на свідомість громадян, які придбувають товар у “стихійників” поблизу проїжджої частини, не задумуючись про його походження, якість і чистоту та провокуючи останніх на постійне знаходження в небезпечному, в даному випадку, місті.

Можливо, варто зробити місця стихійної торгівлі менш привабливими за допомогою встановлення парканів, посадки дерев та використання інших елементів благоустрою.

Публікуємо звернення громади і закликаємо депутатів та владу приділити увагу цьому питанню.

Сторінка звернення : Розмістити звернення

URL: http://deputat-kremen.pl.ua/rozmistiti-zvernennya/

Від: Олена

Тема: стихійна торгівля на перехресті пр.Свободи і вул.Вадима Пугачова

Текст повідомлення:

Шановні депутати! Зробіть щось зі стихійною торгівлею біля нашого будинку – перехрестя пр.Свободи та вул.В.Пугачова. Кілька разів чули обіцянки від міської влади припинити це безглуздя. Останній раз, наприкінці весни, пан поліціянт Никитенко та заступник мера пан Пелипенко обіцяли “геноцид” всім “стихійникам”, та проблема не вирішується. Влада обіцянок не дотримується, а поліція взагалі ігнорує. Торгаші з кожним днем нахабніють, витоптали всі палісадники, заїжджають навіть машинами, стоять прямо на проїжджій частині, заважають руху пішоходів на переході і при цьому на зауваження реагують матюччям і погрозами повибивати вікна. От так і живемо. Зробіть добру справу, будь ласка.

Останнім часом обіцянки все вирішити лунають досить часто від міської влади і поліції, про що регулярно сповіщають місцеві ЗМІ, але чомусь проблема виявилась незручною і довготривалою.

Сподіваємось, що порядок буде наведений.  Громада пильнує…

 

5 thoughts on “Зі скаргами на стихійну торгівлю мешканці міста вже звертаються до депутатів

  1. Може громада і пильнує, але нічого не змінилося, хіба що зменшились обсяги торгівлі, бо не сезон. А молоко , рибу, лікарські трави, сушені яблука як продавали , так і продають. Роботи депутатів не видно взагалі. На жаль.

    1. Бо то, напевно, не є роботою депутатів… Депутат, за бажанням звісно, може написати звернення стосовно Вашої скарги. Якщо вважаєте, що не писав, або писав погано – розуміємо. Запишемо Ваше звернення йому в пасив, щоб мав відповідально ставитись до наказів громади

      1. А чия це робота взагалі? Не депутата, не поліції, бо вони хоч і приїздили на виклик , але нічого не робили, то їм бабусю шкода, то торгашів дуже багато і , напевно, їм страшно. Не мера, бо на його гарячій лінії посилають до поліції. Свого часу Бабаєв зміг подолати цю проблему, а сьогоденній владі начхати на цей безлад!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *