Тротуар розбитий танками? Звернення громади до депутатів і влади щодо стану тротуарного покриття проспекті Свободи в районі зупинок Вадима Пугачьова та Гвардійської

На адресу групи “Депутати Кременчука” в Фейсбук звернулась мешканка Кременчука, активістка Яна Коваль, щодо стану тротуарного покриття вздовж проспекту Свободи в районі зупинок громадського транспорту Вадима Пугачьова та Гвардійської. Тротуаром це назвати взагалі, важко, бо за кілька десятків років покриття в окремих містах зруйновано вщент.

За розподілом виборчих округів ця територія відноситься до виборчих округів №13, на якому депутатом є Олександр Яцина та №16, на якому депутатом є Максим Литвиненко.

Публікуємо звернення громади.

Наскільки мені підказує інтернет, депутатом по округу, що знаходиться в районі В. Пугачова є Яцина Олександр Олександрович. Хочеться зауважити, що тротуари центральної вулиці даного району знаходяться у дуже незадовільному стані. Звісно, не перший і не другий рік. Такими вони є давно. Розумію, що користування такими тротуарами створює незручності для батьків з дитячими візками, а особливо для людей з обмеженими можливостями, що пересуваються на спеціальних візках. Цікаво чи депутат по даному округу робив звернення до виконавчого комітету чи міської ради щодо ремонту даних тротуарів? Якщо ні, то було б добре зробити та привести дані пішохідні доріжки у задовільний стан, який ті не бачили вже дуже давно (по іншій стороні схожа ситуація).

Звернення була адресоване депутату Яцині, але враховуючи територіальність і опис проблеми у зверненні, вважаємо, що долучитись до її вирішення повинні депутати Максим Литвиненко (округ №16) та Володимир Грінченко (округ №15), округи яких межують з округом депутата Яцини і знаходяться в не менш гіршому стані.

 

Сподіваємось, що депутати зроблять все від них залежне, що дана проблема була усунена.

1 thought on “Тротуар розбитий танками? Звернення громади до депутатів і влади щодо стану тротуарного покриття проспекті Свободи в районі зупинок Вадима Пугачьова та Гвардійської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *