Крапку поставить суд. Позов депутатів Кальченка і Терещенка проти підвищення тарифів Автозаводський суд прийняв до розгляду.

3 травня поточного року Виконком Кременчуцької міської ради прийняв рішення про підвищення тарифів на перевезення в громадському міському транспорті (Маршрутних таксі) до 5 гривень. А вже 4 та 5 травня на своїх депутатських комісіях депутати Терещенко та Кальченко стали бити на сполох щодо такого “антинародного” рішення.

Більш того, депутат Денис Терещенко підготував свій проект рішення, яким депутати, в разі його підтримки, могли скасувати це чергове “покращення”. Нагадаємо, що той проект рішення було підтримано лише 19 голосами з 23 присутніх і після цього депутат Денис Терещенко прямо під час травневої сесії анонсував своє звернення до суду з приводу відміни такого ганебного і антинародного, на його думку, рішення…

Сьогодні місцеві ЗМІ розповсюдили інформацію про прийняття до розгляду позову депутатів Терещенко та Кальченко про незаконність підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті і відміну цього рішення виконкому від 3.05.2017 року.

От же чекаємо протистояння депутатів і виконавчої влади в суді. Депутат Денис Терещенко впевнений у вирішенні справи “на користь людей” і має ще кілька неприємних подарунків-позовів для виконавчої влади, які також будуть направлені до суду.

Нагадаємо, що на адресу нашого видання містяни направляли кілька звернень і пропозицій щодо проблем з маршрутними перевезеннями у місті і просили депутатів розібратись з “маршрутним безладом у місті”

 

2 thoughts on “Крапку поставить суд. Позов депутатів Кальченка і Терещенка проти підвищення тарифів Автозаводський суд прийняв до розгляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *