Депутати підтримали розвиток шахів в Кременчуці.

Минулих вихідних в Кременчуці відбувся шаховий турнір на призи найстаршого Кандидата в майстри спорту СРСР та України, нашого земляка – кременчужанина Юрія Ямпольського і з нагоди його 85-річчя. Турнір зібрав більше 40 учасників з Кременчука, Полтави, Горішніх Плавней та Олександрії, серед яких було чимало “потужних лідерів” українського рейтингу шахістів.

Підтримати кременчуцьких шахістів з шахового клубу “Каїса” прийшли депутати Генадій Іванян та Володимир Шибашов. Депутати привітали ювіляра і побажали всім присутнім нових перемог і безкомпромісної боротьби.

Також депутати пообіцяли шахістам підтримку в організації змагань та ремонту виділеного для клубу міською владою приміщення, де шахову науку вивчають більше сотні дітлахів.

Дуже приємно, що до розвитку шахів в нашому місті долучаються депутати міської ради і, якщо для депутата Шибашова участь у вирішенні питань шахістів вже стала нормою, то депутат Іванян випробував свої сили в змаганнях вперше і, сподіваємось, не в останнє.

Депутатів долучили до турнірної сітки і надали їм можливість зіграти між собою та з кращими шахістами турніру. В матчі між собою суперники по черзі “заходили в скрутні становища” і були близькими до програшу, але за допомогою ювіляра викручувались і врешті-решт досягли нічиєї.

Щодо загальних змагань з професійними шахістами то тут майже всі свої партії депутати програли, але схвальні оцінки від майстрів отримали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *