Депутатські розбірки на правобережжі перейшли у війну “кишенькових” видань.

Нещодавно місцеві ЗМІ, в тому числі і наше видання, зробили низку публікацій щодо боротьби депутатів Кременчуцької міської ради “за умы и души” мешканців правобережжя. В перманентному конфлікті сторін активну участь приймали ЗМІ, які висвітлювали діяльність депутатів навколо добрих справ для мешканців Крюкова та Раківки.

Обидві сторони ведуть активну діяльність, але, за рахунок депутатського досвіду, депутат Іванян випереджає колегу Плескуна у прямому спілкуванні з мешканцями міста, бо зробив на своєму окрузі багато добрих справ за власний кошт під час своїх минулих каденцій: нові дитячі майданчики, массові вуличні свята для малечі, ремонти приміщень і благоустрій територій тощо.

В свою чергу, депутат Плескун, хоч і отримав мандат депутата міської ради вперше, є одним з найактивніших народних обранців. Поєднуючи основну відповідпальну роботу в правлінні КВБЗ і забезпеченні великого містоутворюючого підприємства юридичною підтримкою з депутатською діяльністю, він намагається встигати всюди і робити максимум.

Про успіхи депутатів в діяльності для своїх виборців на правобережжі віщають видання “Вагонобудівник” та “Думка”. Зрозуміло, що перша супроводжує добрі справи депутата Плескуна, а друга добрі справи депутата Іваняна.

Нещодавно сталась ситуація, коли обидва поважних видання “голосно заявили” про успіхи обох депутатів в одних і тих же справах, в результаті чого окремі місцеві ЗМІ видали низку публікацій з образливими заголовками і звинуваченнями на адресу депутата Плескуна, приписавши всі заслуги його опоненту.

На захист “честі і гідності” депутата Плескуна також стали ЗМІ вагонобудівників та партійні ЗМІ ГО “Рідне місто”, які провели журналістське розслідування і відновили перебіг подій у діяльності депутатів Іваняна і Плескуна для мешканців правобережжя і опублікували своє бачення їхньої діяльності.

Ці видання стверджують, що внесок депутата Плескуна в розвиток правобережжя більш вагомий, ніж внесок депутата Іваняна, бо, за їхнім ствердженням, депутат Плескун дбає не тільки про свій окремо взятий виборчий округ, а вирішує проблеми всього правого берега і міста взагалі.

Сподіваємось, що мешканці правого берега Кременчука врешті-решт розберуться хто їм ближчий до серця, незважаючи на війну підконтрольних сторонам конфлікту ЗМІ, активність яких навколо встановлення нового дитячого майданчика за бюджетні кошти субвенції з обласного бюджету, сполохала майже все місто. Ми впевнені, що мешканцям міста абсолютно байдуже звідки і кому були виділені гроші для поліпшення їх життєвого комфорту, хто з мером виїжджав на місто і перерізав стрічку і дякувати, в принципі, вони нікому не повинні, бо робилось все виключно за кошти з їхніх податків.

Закликаємо політичні сили і окремих депутатів, не використовувати підконтрольні їм “карманні ЗМІ” для вихвалянь своєї діяльності, пов’язаної з “добрими справами” за бюджетний кошт і не піаритись по справах за гроші самих мешканців зі сплачених ними податків.

 

 

 

 

 

 

1 thought on “Депутатські розбірки на правобережжі перейшли у війну “кишенькових” видань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *