Депутатський скандал на правобережжі. “В кого більший?” чи хто краще дбає про своїх виборців за бюджетні кошти?

У Кременчуці розгортається черговий скандал між депутатами правобережжя щодо встановлення нових дитячих майданчиків депутатами від різних політичних сил. Цього разу “каменем спотикання” стали дитячі майданчики, встановлені на правому березі за рахунок коштів обласного бюджету, які були виділені депутатам Полтавської обласної ради від Кременчука “на покращення” своїх виборчих округів.

В Кременчуці обласних депутатів аж семеро: від ПП “Опозиційний блок” – Олег Сазонов, Олександр Алексюк та Сергій Гамза, від ПП “Укроп” – Наталя Макаруша, Валентина Крутько та Василь Хоменко і від РПЛ Володимир Савченко. Кожному з них з обласного бюджету були виділені кошти і кожен спрямував їх на розвиток свого виборчого округу.

Процедура виділення і реалізації цих коштів є такою, що кошти з обласного бюджету направляються до міського, а за розпорядженням обласних депутатів міськвиконком реалізувує “їхні заваганки” на місцях, тобто кінцевий розподіл і затвердження витрат проходить вже у Кременчуці.

Так сталось і з коштами, які заплановано витратили на спорудження нового дитячого майданчика на правому березі, але як то кажуть “права на спадок”  пред’явив депутат від ПП “Рідне місто” Плескун, на адресу якого в виданні “Вагонобудівник”мешканці Раківки виказали безліч подяк за піклування про людей.

На сторінках іншого видання “Думка”, яке є рупором партії “Опозиційний блок” в Кременчуці ще більшу кількість слів подяки за цей же майданчик було опубліковано на адресу обласних і міських депутатів з Опозиційного блоку.  Разом зі словами подяки для своїх депутатів видання опублікувало “нищівні факти” про неправдиві слова депутата Плескуна щодо його участі в процесі вибивання грошей і встановлення майданчика.

Надалі поважні кременчуцькі видання перефразували суть конфлікту і звели його до одного єдиного запитання “Чи є совість у брехливого депутата Плескуна»?

Також прихильні до опозиційних сил місцеві видання розвінчують заслуги депутата Плескуна в освітленні вулиць правобережжя за програмою, яку приймали депутати минулої каденції, а авторами пропозицій щодо освітлення правобережжя були саме депутати від Опозиційного блоку.

Загрібання жару чужими руками, або приписування собі чужих справ стає в Кременчуці вже майже нормою. Перманентні конфлікти між депутатами різних політичних сил на певних територіях тліють майже с початку VII депутатської каденції, розриваючи мозок виборцям за підтримки карманних ЗМІ.

Взагалі, робота депутатів у вищезазначеній площині розподілу бюджетних коштів полягає лише в тому, щоб справедливо, а головне з максимальною користю спрямувати кошти платників податків, тобто нас з Вами, на нагальні потреби громади і своїх виборців, а не піаритись на цьому і вихвалятись начеб-то власноруч чи за власний кошт зробленими справами.

Підкилимна боротьба опонентів за “душі громади” у питанні засвоєння коштів з обласного бюджету нагадує виміри “в кого більший”, а не діяльність депутатів на користь громади.

2 thoughts on “Депутатський скандал на правобережжі. “В кого більший?” чи хто краще дбає про своїх виборців за бюджетні кошти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *