Бродячі собаки ледь не створили ДТП. Звернення до депутатів Костромінова та Котляренко.

На адресу нашого сайту звернулись мешканці мікрорайону в районі зупинки Героїв України (Героїв Сталінграду) щодо великої кількості бродячих собак, які створюють небезпеку для оточуючих, особливо в темну половину доби.

Раніше на адресу сайту звертались захисники тварин з приводу допомоги у висвітленні питання необхідності створення притулку для тварин і регулювання їхньої кількості. Тоді питання начеб-то піднімали і діяльність КП “Спецсервіс” було визнано задовільним, але чомусь кількість собак збільшується, а розмови про “незлих стерилізованих собак” громадськість піднімає знову і знову.

Кілька днів назад подібне звернення надійшло від сусідів пана міського голови, де бродячі собаки розірвали кота однієї з його сусідок і посеред ночі розбудили майже пів кварталу. З морально-етичних норм фото нещасного кота, яке нам надали ми не публікуємо, але звернути увагу на агресивність бродячих собак в цьому мікрорайоні просимо депутатів Шибашова та Олександра Калашника.

За територіальним розподілом депутатський округ №24, на якому собаки ледь не загнали велосипедиста під вантажівку, опікають депутати Сергій Костромінов та Людмила Котляренко. Публікуємо звернення громадян і сподіваємось, що поважні депутати не залишать його без уваги.

Сторінка звернення : Розмістити звернення

URL: http://deputat-kremen.pl.ua/rozmistiti-zvernennya/

Від: Кравченко Валерий

Тема: Бродячие собаки

Дозвіл на публікацію: Дозволяю публікацію

Текст повідомлення:

Добрый вечер!

Может быть обращаюсь не по адресу, но кто-то ситуацию должен разрешить, а почему бы и не депутаты, ведь все обещали “думать о народе”. Сегодня вечером провожал родню на остановке Героев Сталинграда и стал свидетелем тому, как две огромные дворняги напали на велосипедиста и чуть не загнали его под грузовик, которые его обгонял. Грузовик, естественно по тормозам, в него сзади тоже чуть пара машин не въехали, а всё из-за двух бродячих дворняг.

Их в районе рынка, остановок и во дворах десятки. Днём их приваживают сердобольные граждане, гладят, кормят, а вечером и ночью они предоставлены сами себе и разбегаются по району в поисках приключений, нападают на тех же велосипедистов и пугают прохожих. Людям, выгуливающим своих собак иногда приходится отбиваться от своры.

Как говорится, людям свойственно преувеличивать, но сегодня на моих глазах чуть не погиб человек и не разбились несколько машин.

Может наше городское начальство начнёт с этим вопросом разбираться, или всё-таки нужно чтобы что-то случилось.

Надеюсь, депутаты отреагируют.

Ось таке звернення від громади. Можливо, люди звернулись і не за адресою, але судячи з великої кількості публікацій в місцевих ЗМІ про безчинства бродячих собак і постійного збільшення їхньої кількості в окремих районах міста, депутатам вже пора, напевно, звернути увагу на цю проблему в місті.

 

2 thoughts on “Бродячі собаки ледь не створили ДТП. Звернення до депутатів Костромінова та Котляренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *