До дитсадочка вплав. Звернення громади до депутатів ПП “Поруч”.

На адресу нашого сайту звернулись батьки дітей з ДНЗ №35, що розташований біля стадіону “Дормаш” у дворах по вулиці Соборній щодо ремонту дорожнього покриття проїзду-проходу з вулиці Соборної до входу у дитсадок.

ДНЗ №35 знаходиться на окрузі №30, що є зоною колективної відповідальності депутатів провладної ПП “Поруч”, тому публікуємо звернення громади і адресуємо його всім депутатам фракції “Поруч” у Кременчуцькій міській раді.

Сторінка звернення : Розмістити звернення

Від: Батьки дітей садочка №35

Тема: після дощу неможливо попасти до садочка

Дозвіл на публікацію: Дозволяю публікацію

Текст повідомлення:

Доброго дня! Звертаються до Вас батьки дітей з дитсадочка №35. Допоможіть, будьласка, зв’язатись з нашим депутатомі вирішити з ним питання ремонту покриття перед входом до садочка. Після дощу дістатись до садочка з вулиці Соборної майже неможливо, калюжі розливаються від бровки до бровки на в’їзді і прямо перед входом до садочка ще кілька днів стоїть велика калюжа, через яку потрібно стрибати, або обходити її по газону, де обов’язково влізеш у багнюку. Питання вже піднімали кілька раз з завідуючою, але вона, напевно, цього вирішити не може, тому звертаємось до депутата і міського голови і сподіваємось на їхню допомогу. Дороги ремонтують по всьому місту, нехай не забудуть і про нашу біду. Дякуємо

Сподіваємось, що депутати ПП “Поруч” відреагують на дане звернення і використають всі можливості для вирішення цього питання.

1 thought on “До дитсадочка вплав. Звернення громади до депутатів ПП “Поруч”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *