Новий гаражний кооператив у центрі міста? Звернення до депутатів “земельної комісії” та депутата Ольги Шляхової.

На адресу нашого сайту звернулась громада з будинків по вулиці Жадова 10 та провулку Поштового 2 щодо забудови десятка гаражів у дворі їхніх будинків. Історія їхньої появи налічує вже кілька років, але перші гаражі були побудовані поза межами зони відпочинку і спортивного майданчика для волейболу і нікому не заважали, їх було два-три, отже бити на сполох меншканці прилеглих будинків не стали. Невдовзі невеличкий кооператив почав стрімко розширятись і за останні два роки з’явились  ще три нових гаражі, а минулого тижня почалось будівництво фундаменту для ще одного. Обурення мешканців викликає той факт, що будівництво накладається на спортивний майданчик і зону відпочинку, а мати під своїми вікнами гаражний кооператив у збиток зеленим насадженням, дихати вихлопними газами та чути гуркіт моторів вони не хочуть. Тим більше, що для комфортного розташування останніх двох гаражів, хтось дуже спритний зрізав стійку для кріплення сітки і кілька невеличких дерев, які заважали заїзду до гаражу.

Сторінка звернення : Розмістити звернення

Від: Генадій Михайлов

Тема: гаражи посреди двора без документов

Дозвіл на публікацію: Дозволяю публікацію

Текст повідомлення:

Здравствуйте! Обращаемся к Вам от имени жильцов домов Жадова 10 и Почтовый 2. Наши два дома находятся прямо за горисполкомом и образуют угол, внутри которого располагается зона отдыха и спортивные площадки для жильцов этих домов. Лет 5-6 назад при строительстве новых элитных домов в р-не конечной остановки “Речпорт” к нам во двор люди перетянули 2 гаража, которые раньше стояли в местах будущей застройки. Документы на то время владельцы гаражей какие-то предоставляли и особо никому не мешали. По прошествии двух лет к двум существующим гаражам начали добавляться новые и на сегодняшний день их уже семь, а при строительстве двух последних было срезано несколько деревьев и уничтожена волейбольная площадка.

Неделю назад началось строительство ещё одного, но после наших настоятельных просьб предоставить документы строители быстро ретировались.

Мы не понимаем почему гаражи неизвестных нам людей, которые не проживают в этих домах стоят в нашем дворе и с их владельцами мы постоянно конфликтуем. Депутата своего не знаем, помогите, пожалуйста, его проинформировать о нашем случае и разобраться в ситуации на законных ли основаниях в нашем дворе организовали этот кооператив. Спасибо

Територіально “точка напруги” знаходиться на виборчому окрузі №2, мешканці якого зробили своїм депутатом дочку народного мера Олега Бабаєва – Ольгу Шляхову. Адресуємо їй це звернення в електронному варіанті і вважаємо, що питання є дуже важливим з точки зору наявності дозвільних документів і законності виділення землі і потребує, як мінімум, перевірки.

 

 

Долучитись до його вирішення і перевірки законності забудови мають і депутати “земельної комісії”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *