Екологічні проблеми міста нікого з депутатів не турбують? Популістичні заяви і ніяких дій…

На адресу нашого сайту вже кілька разів надходили звернення з різних районів Кременчука від Кохнівки і Петрівки до околиць Молодіжного від небайдужих мешканців міста, які проживають та відпочивають на березі річки Сухий Кагамлик щодо її забруднення та свавілля окремих мешканців та організацій.

Питання забруднення річки піднімається на протязі останнього десятиліття майже кожного літа.

Створюються різні комісії і робочі групи, когось призначають винним, але процес забруднення річки не припиняється. Громадські активісти знаходять негідників, знімають на відео факти забруднення, організовують пікети і надають цій проблемі розголосу, але “віз і нині там”.

Увагу депутатів, які опікуються округами, розташованими неподалік річки Сухий Кагамлик ми також привертали низкою публікацій і звернень. Деякі з них обіцяли розібратись негайно, отримували від нас контакти заявників для з’ясування подробиць, фіксації фактів забруднення і написання офіційних звернень до депутатів і компетентних органів, але ніяких дієвих засобів ніхто не запропонував і не виконав…

20 липня відбудеться чергова сесія Кременчуцької міської ради.

Можливо на ній хтось із депутатів, яким не байдужа доля річки Сухий Кагамлик, а найголовніше небайдуже ставлення до прохань своїх виборців, зробить щось в цьому напрямку і запропонує якусь ініціативу по наведенню ладу на берегах річки і подбає про свій електорат, який потерпає від свавілля окремих громадян, вирішивших, що вони можуть безкарно виводити свої каналізаційні стоки прямо в річку.

Сподіваємось, що на зміну популістичним заявам і проявам обурення нарешті прийдуть дієві кроки від “слуг народу”, або за кілька наступних років ми отримаємо ще одну Криву Руду.

1 thought on “Екологічні проблеми міста нікого з депутатів не турбують? Популістичні заяви і ніяких дій…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *