Виборці в соцмережах критикують депутата Таценюка за порожні обіцянки

Виборці Кременчука у соцмережі Фейсбук, а слідом за ними і кременчуцькі ЗМІ підхопили цікаву історію про “банку фарби”, ніби-то презентовану депутатом Віталієм Таценюком своїм виборцям для приведення у “гарний вигляд” гойдалок та атракціонів у дворах будинків на своєму виборчому окрузі №3 в районі вулиці Перемоги.

Автором посту про “відкупні від виборців” у вигляді банки фарби є мешканка Кременчука і, “за сумісництвом”, виборець з округу депутата Таценюка – Леся Лазоренко.

У своєму пості пані Лазоренко відмітила дуже низьку активність депутата Таценюка на своєму окрузі після виборів. Напевно, невиконані обіцянки заважають повноцінному спілкуванню зі своїми виборцями і періодичні “підгони” у вигляді банки фарби або безкоштовної підписки на газету “Автограф” для своїх учасників виборчої сітки, як бачимо не завжди рятують від претензій і критики.

Свідомість людей хоч і помаленьку, але росте і сучасні технології не дають депутатам забувати про свої обіцянки, нагадуючи про них у соцмережах, інтернет-виданнях та ЗМІ. Виборці, які мають розчарування діями своїх депутатів все частіше “прокидаються” і виказують сумнозвісним депутатам свої претензії, не соромлячись у виразах: про жадібність і недолугість депутата, про продажність виборців, про фіолетову сітку тощо.

Маємо зазначити, що пан Таценюк не єдиний депутат на 3-му виборчому окрузі. Інтересами виборців цього округу опікується також і депутат від ПП “Самопоміч” Олександр Прокоп, але до нього, чомусь, претензій обмаль. Напевно, нікому нічого не обіцяв…

Також маємо зауважити, що депутати міських рад за свою діяльність не отримують ніяких матеріальних благ і їхня діяльність є суто суспільною. Працюють для суспільства вони по різному, але іноді буває, що не виконують своїх обов’язків як того вимагає Закон і жадають виборці.

Також депутати не зобов’язані щось робити за власний рахунок, а якщо щось роблять, то хизуватись цим не повинні, тим більше “запускати торпеди” з гаслами про депутата-супермена, який презентував банку фарби для фарбування металобрухту радянських часів, який чиїмось дітям служить гойдалками і атракціонами.

Вибори, скоріш за все, ще дуже далеко, але задуматись виборцям варто вже сьогодні: “Кого обирати, щоб потім не лаяти?”