Депутат Іванян закликає колег виправити помилки виконавчої влади

30 травня на засіданні Президії Кременчуцької міської ради лідер фракції “Опозиційного блоку” депутат Генадій Іванян запропонував колегам внести до порядку денного  чергової сесії міськради підготовлений ним проект рішення про скасування рішення міськвиконкому, яким було підвищено вартість експлуатаційних витрат для мешканців міста, чиї будинки обслуговують керуючі компанії «Житлорембудсервіс» і «Місто для людей».

Тему підвищення тарифів і якості наданих цими керуючими компаніями послуг обговорювали всі і всюди, але різке, більш ніж вдвічі, подорожчання вартості не дуже якісних послуг виглядає досить дивним, якщо не сказати пролобійованим для розвитку приватного бізнесу власників керуючих компаній.

Категоричну відмову мера Малецького внести запропонований проект рішення до Порядку денного чергової сесії депутат Іванян прокоментував наступним чином: “Дело, которое управляющие компании выиграли в суде, касающееся повышения тарифов на эксплуатационное обслуживание домов не является основанием для принятия такого ответственного и несвоевременного решения о повышении шестью-семью членами исполкома”.

Також депутата обурив взагалі дикий факт тихої відмови юридичного управління від оскарження цього ганебного рішення в апеляційному суді.

«У меня  есть 197 заявлений от кременчужан. В каждом по 40-50 подписей. Это более 1000 людей. Все возмущены повышением цен, скажу больше, ничем не оправданным и необоснованным повышением.” Риторичне питання “Вы чьи интересы здесь отстаиваете?” депутат адресував у бік мера…

Останнє здорожчання цін на ексвитрати було близько десяти років тому, і попередні очільники Кременчука навіть натяку на це питання собі не дозволяли. Але сьогодні жоден аргумент, наведений присутніми, не став, на думку, мера Малецького приводом включити це резонансне питання до порядку денного. Тому питання, скоріше за все, буде розглянуте у “додаткових”, як і питання скасування підвищення вартості проїзду до 5 гривень, яке за вітсутності майже половини депутатів і підтримки мера не пройшло.

Непупулярні “антинародні” рішення приймаються виконкомом вже не вперше, і приймаються, чомусь, в термін, який не дозволяє подати проект рішення до порядку денного без порушення процедури.

 

1 thought on “Депутат Іванян закликає колег виправити помилки виконавчої влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *