Депутати проти гральних закладів, або “імпотенція влади”…

5 травня на “земельній” депутатській комісії були розглянуті питання ХХІ сесії Кременчуцької міської ради. Всі скандальні питання наступної сесії, які викликали жваве обговорення на інших комісіях, депутати коректно пропустили на розгляд сесії, а загострили увагу на болючому для влади і багатьох містян питанні неймовірної кількості гральних закладів у Кременчуці і недотримання ними елементарних норм і правил.

Складне питання невпорядкованої діяльності “росповсюджувачів лотерейних білетів” депутати на протязі VII-ї каденції піднімали вже не раз, але “віз і нині там”, тому депутати Костянтин Терещенко і Олександр Роженко буквально засипали запитаннями на цю тему керівника відділу торгівлі міськвиконкому пані Жорняк.

Очільниця відділу торгівлі пояснила присутнім стан справ з вирішенням цього питання кричущого питання. До Кабміну був поданий запит щодо роз’яснення законності діяльності подібних закладів взагалі. Відповіли, що питання не врегульоване на державному рівні. Намагались врегулювати хоча б час діяльності таких закладів і не погоджувати їм режим роботи в нічний час, але вони працюють незважаючи на заборону, тому що робити і як боротись з нашестям ігрових закладів наразі мерія і виконком не розуміють.

Депутати Терещенко та Роженко запропонували створити робочу групу для вивчення питання із забороною роботи ігрових автоматів і долучити до неї працівників Нацполіції, ГФС, прокуратури та інших контролюючих органів, щоб розібрпатись з цим питанням остаточно.

Вочевидь, без підтримки поліції, фіскалів та прокуратури це питання не вирішиться, але силовики чомусь постійно уникають активних дій і віддають перевагу відпискам та окозамилюванню з періодичними показушними рейдами і вибірковим закриттям окремих закладів.

Як буде тривати боротьба і що придумають депутати, щоб впорядкувати, а краще викорінити з міста цю “ігорну чуму”, будемо слідкувати і інформувати громадськість міста.

1 thought on “Депутати проти гральних закладів, або “імпотенція влади”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *