Конфлікти інтересів… Депутатська комісія жорстко критикує забаганки влади.

27 квітня почався розгляд питань чергової ХХІ сесії Кременчуцької міської ради постійними депутатськими комісіями.

Першою для розгляду питань Порядку денного сесії та заслухання звітів виконавчого комітету про виконання протокольних доручень зібралась “гуманітарна” комісія з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов’язаних з АТО, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

На комісії були присутні депутати Денис Терещенко – головуючий, Тетяна Сідерка, Володимир Шибашов, Ганна Павленко та Олександр Коркішко. Депутати Андрій Макаров та Віктор Калашник були відсутні з невідомих причин. Також підтримати колег і задати незручні для представників виконкому питання на засідання прийшла депутат Оксана Піддубна.

Виконання протокольних доручень минулих засідань комісії, як завжди визвало багато нарікань з боку голови комісії і присутніх депутатів. Нагадаємо, що на минулих засіданнях поважна комісія надавала протокольні доручення щодо відкриття аптечного пункту в лікані №4, з’ясування підстав комерційної діяльності приватних структур в медичних закладах міста, впорядкування прийому добровільних внесків від пацієнтів та затвердження списку медпрепаратів у рамках загальноміської програми “Доступна аптека”, створення робочої групи з розробки положення про конкурсний відбір керівників навчальних закладів міста та розробки механізму переведення комунальних закладів освіти та медицини на автономний режим опалення. Після промов доповідачів щодо протокольних доручень, депутати і присутні представники міських ЗМІ жорстко розкритикували підхід окремих чиновників Управління охорони здоров’я до вирішення питань. Голова комісії депутат Терещенко у підсумку зазначив про невідповідність задіяних в процесі виконання протокольних доручень комісії чиновників своїм посадам, і в разі подальшого ігнорування ними своїх обов’язків, комісія ставитиме питання про службову невідповідність окремих керівників комунальної медицини, бо за час “їхнього правління” місцева медицина перетворилась на розсадних корупції і наживи за рахунок кременчужан, які потребують медичної допомоги. Дісталось на горіхи і за вибір кандидатур до госпітальної ради Південного округу, які відбирали незрозуміло за якими критеріями…

Для розгляду питань, пов’язаних з медициною, комісія иніціювала позачергове окреме скликання.

При розгляді питань Порядку денного ХХІ сесії міської ради увагу депутатів привернули кілька питань, які, на думку, присутніх на засіданні депутатів несуть в собі прихований інтерес і заангажованість. Зокрема, це питання витрат бюджетних коштів – по 500 000 гривень на сдійснення прямих ефірів комунальним телебаченням та на програму інформатизації міста, діяльності комунального підприємства «Науковий центр еколого – соціальних досліджень», надання дозволу ПАТ «Кременчуцький річковий порт» на використання піску та медичної реформи і делегування до госпітальної ради Піденного госпітального округу області представників Кременчука.

Надалі докладніше…

 

 

1 thought on “Конфлікти інтересів… Депутатська комісія жорстко критикує забаганки влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *