Депутат-будівельник Таценюк проти голів бюджетної та земельної комісій…

26 квітня у місьвиконкомі відбулось засідання робочої групи з питань пониження базового коефіцієнту на сплату земельного податку до міського бюджету для користувачів земельними ділянками, призначеними під будівництво.

На комісії обговорювали ініціативу депутата Таценюка, який намагається винести на розгляд сесії відповідний проект рішення про застосування понижуючого коефіцієнту. Як з’ясувалось, пан Таценюк свого часу був причетний до виділення земельних ділянок у різних кутках міста низці будівельних компаній, які нажаль, виявились неспроможними щось збудувати на виділених земельних ділянках.

Депутат Таценюк вніс пропозиції про застосування понижуючого коефіцієнту у відповідності до призначення об’єкту будівництва та надання можливості забудовникам зводити заплановані об’єкти.

Поважна комісія прислухалась до порад депутата Таценюка і вирішила встановити термін дії такого “полегшення” до кінця 2018 року.

Свою незгоду з таким перебігом подій висловили голови аж двох депутатських комісій: “земельної” – депутат Ульянов та “бюджетної” депутат Плескун. Пан Ульянов наголосив, що прийняття такого рішення міськрадою становить загрозу для повноцінного наповнювання вже прорахованого бюджету на 2017 рік і може вплинути на отримання містом субвенцій з державного бюджету. Депутат Плескун, в свою чергу,зазначив, що питання неоднозначне, півтора роки тому на його вирішення і внормування бази були виділені кошти, але виконавці з роботою не впорались і потрібно наразі “шукати крайніх” і з’ясовувати хто буде нести відповідальність за розтрату бюджетних коштів…

Для кого виторговує преференції депутат Таценюк, свідомо розуміючи, що місцевий бюджет недоотримає запланованих коштів? Захищаючи свій проект рішення йому доведеться відповідати на сесії на незручні питання колег і громади…

 

 

1 thought on “Депутат-будівельник Таценюк проти голів бюджетної та земельної комісій…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *