Депутату Іваняну помстилися за конструктивні пропозиції і критику влади?

Сьогодні більшість місцевих інтернет-видань опублікували “гарячу інформацію” про чергове нічне псування невідомими особами банеру на громадській приймальні депутата Кременчуцької міської ради Генадія Іваняна на вулиці Пушкіна. Депутат Іванян є керівником місцевого осередку ПП “Опозиційний блок” і лідером фракції “опозиціонерів” у Кременчуцькій міській раді.

Подібний випадок місцеві ЗМІ зі смаком описували наприкінці листопада минулого року.  Тоді , як з’ясувалось після перегляду відео з камер спостереження, банер було зіпсовано нетверезою компанією молодиків.

Соратники депутата Іваняна багато версій підлого вчинку не висували, головною з них була версія помсти за діяльність депутата Іваняна на користь громади. Тобто хтось з “кольорових конкурентів” дуже розлютився з приводу розробки депутатом Іваняном міської “Програми по встановленню за рахунок міського бюджету лічильників газу пільговим категоріям мешканців нашого міста”. Версія мала право на життя, бо конкурентів в цьому питанні у головного опоблоківця було двоє: фракція Радикальної партії та фракція Рідне місто. Представники цих політичних сил винесли спільний проект програми, розрахований лише на пільговиків з інвалідністю 1-ї групи (883 людини) із дуже скромними фінансовими потребами щось близько двох мільйонів гривень і, на відміну від проекту депутата Іваняна, який був розрахований на більш розширений список пільговиків і суму більшу майде в десять разів, проект “радикалів і містян” було підтримано.  Хто і за що в такій ситуації міг помститися депутату Іваняну за його щирі намагання є загадкою і сьогодні, хіба що близькі до розподілу бюджетних коштів чиновники, у яких були свої плани відносно витрат з міського бюджету суми близько 20-ти мільйонів гривень на інші цілі, а не на допомогу пільговикам, серед яких пенсионери, інваліди, учасники АТО, багатодітні родини тощо.

Рецидив псування банеру на громадській приймальні депутата Іваняна відбувся сьогодні вночі.

Висновків доки ще ніхто не робив, а версії подій, як і в листопаді, соратниками депутата озвучуються ті самі – помста за активну діяльність на користь громади з доданням “вишенки на торті” – помста близьких до влади “темних сил” за критику позиції влади щодо реорганізації комунальних підприємств міста.

Депутат Іванян дійсно дуже скептично відноситься до всіляких експериментів команди мера Малецького з переписуванням статутів комунальних підприємств, розподілом функцій керівників та розподілом підприємств взагалі, як це планують зробити зі Спецкомбінатом ритуальних послуг.

Припускаємо, що черговий акт вандалізму цілком могли здійснити заздрісники депутата Іваняна і його команди саме з політичних мотивів, але виникає питання “до чого?”. За останній час прізвище депутата Іваняна було “на слуху” в місцевих ЗМІ і на телебаченні у зв’язку з приїздом до Кременчука народного депутата Наталі Королевської,  звинуваченнями його і його соратників у організації “тітушок” для погромів у Києві і Полтаві

та найголовніше, заявою ПП “Опозиційний блок” про підготовку до чергових виборів.

Можливо, сукупність цих факторів і вивела опонентів і конкурентів депутата Іваняна з рівноваги, але вважаємо, що більше схилятись потрібно до версії банального хуліганства, хоча і політичні мотиви вандалів ми теж не відкидаємо…

2 thoughts on “Депутату Іваняну помстилися за конструктивні пропозиції і критику влади?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *