Знаки та світлофори в Кременчуці. Депутати долучились до поліпшення інфраструктури дорожнього руху.

Вчора, 19 квітня 2017 року, у виконкомі Кременчуцької міської ради розглядались і обговорювались пропозиції до Програми розвитку та удосконалення технічних засобів та дорожньо-транспортної інфраструктури.

 

Нагадаємо, що подібне засідання вже збирав наприкінці лютого віце-мер Декусар, але чомусь таємно і без участі депутатів міської ради. На такі дії підлеглих мера Малецького депутати Роженко і Піддубна  відреагували критикою на засіданні земельної комісії 22 лютого і секретар міської ради пан Гриценко пообіцяв зібрати на чергове обговорення “дорожньо-транспортних питань” всих бажаючих депутатів з їхніми пропозиціями.

Нажаль, бажаючих подати свої пропозиції до Програми розвитку та удосконалення технічних засобів та дорожньо-транспортної інфраструктури серед представників депутатського корпусу міста виявилось небагато. Присутніми на обговоренні дорожньо-транспортних питань були лише депутати Піддубна, Коркішко і Таценюк, а пропозиції, до речі, надані були лише від депутатки Піддубної, про що вона відзвітувалась перед своїми прихильниками, які внесли їй ці пропозиції, у своєму Facebook 

Чому не надали свої пропозиції депутати Олександр Роженко і Костянтин Терещенко, дякуючи яким це питання набуло широкого розголосу наразі незрозуміло. Можливо, це саме той випадок, коли слова розійшлись з ділом, або бажання з можливостями?

 

 

1 thought on “Знаки та світлофори в Кременчуці. Депутати долучились до поліпшення інфраструктури дорожнього руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *