Відпрацьовано чергове звернення громади до депутата Терещенка

На початку грудня на адресу нашого сайту звернулись мешканці Кременчука, які проживають в районі вулиць Бетонна та Хорольська щодо сприяння у питанні розчищення річки Крива Руда і поліпшення екологічного стану цього району міста.

Ми адресували це звернення до депутата міської ради від Ревівки і Хорольської (5 виборчий округ) пана Дениса Терещенка.  Як бачимо, депутат Терещенко не гаяв часу і відпрацював звернення громади. За його депутатською ініціативою 24 березня 2017 року відбулося комісійне обстеження санітарно-екологічного стану водовідвідних каналів, які проходять через м-н Ревівка.

Про це повідомив сам депутат Денис Терещенко у своєму акаунті в Фейсбук.

Коментуючи свої враження від перевірки, депутат Терещенко зазначив, що за його пам’яті, років 30 тому, в цих каналах купались і ловили рибу, а сьогодні все перетворилось на суцільне болото… Але, нажаль, в забрудненні і доведенні річки Крива Руда до такого стану є і “заслуга” місцевих мешканців, які використовують річку і її береги в якості смітника, не розуміючи важких для природи наслідків своєї недбалості.

На виконання наказів і прохань своїх виборців, депутат Терещенко запланував у 2017 році провести наступні заходи:

  • виконати розчистку каналів за допомогою міських комунальних служб
  • зробити перевірку виводу каналізаційних стоків від приватних домоволодінь до каналів
  • започаткувати постійну консультаційну роботу з мешканцями прилеглих будинків щодо недопущення забруднення каналів побутовим сміттям

1 thought on “Відпрацьовано чергове звернення громади до депутата Терещенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *