Опозиційний блок починає готуватись до виборів.

Про це журналістам кременчуцьких інформаційних видань повідомив голова обласної організації політичної партії “Опозиційний Блок” і депутат Полтавської обласної ради від Кременчука – Олег Сазонов. Він повідомив, що нещодавно відбулося розширене засідання Політради партії “Опозиційний Блок”, на якому було прийнято ряд важливих рішень щодо подальшої стратегії розвитку партійної структури і проведення відповідних організаційно-юридичних заходів, а також створення виборчих штабів і підготовка до загальнонаціонального з’їзду партії.

Політична партія “Опозиційний блок” починає готуватися до виборів. Якими вони будуть – президентськими, парламентськими чи місцевими, наразі ні в кого немає і гадки, але той факт, що Україна на порозі низки виборів, покликаних навести лад в країні і суспільстві, піддавати сумніву не варто. Для виконання намічених заходів, буде створено виборчий штаб і проведено районні, міські та обласну конференції. Всі заходи планується провести протягом квітня.

Економічна і соціальна криза в країні, радикалізація настроїв в суспільстві і відсутність бажання у влади відновити мир на Південному Сході призвели до ситуації, коли народ має нагадати, що саме він є джерелом влади в Україні і шляхом позачергових виборів висловити свою думку щодо політики нинішньої влади.

Більше читайте тут

 

1 thought on “Опозиційний блок починає готуватись до виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *