Депутат Терещенко вирішує екологічні проблеми Ревівки і звинувачує міську владу у бездіяльності.

Депутат Кременчуцької міської ради Денис Терещенко в черговий раз піднімає розгляд питання щодо недопущення викидів шкідливих хімічних речовин при виробництві асфальту на АБУ в районі мікрорайону Ревівка. Депутат Терещенко наполягає на проведенні ретельної реконструкції застарілих асфальтозмішувачів та встановлення на них додаткового обладнання для очищення газопилового потоку від забруднюючих речовин хімічного походження, що викидаються в атмосферне повітря.

Про серйозність своїх намірів депутат оголосив у своєму ФБ після самостійної перевірки стану застарілого обладнання.

Не потрібно бути великим спеціалістом, щоб зрозуміти настільки в жахливому стані знаходиться обладнання, на якому працюють ще за радянських часів. Також зрозуміло, що таке обладнання виготовлялось ще в ті роки, коли екологічні питання не були такими гострими і на де-які шкідливи викиди просто закривали очі, тобто ступінь отруєння повітря за останні роки важко, навіть, уявити.

 

Завдяки активній позиції депутата Терещенка, були виділені кошти з бюджету на встановлення обладнання для очищення газопилового потоку і депутат “дуже наполягає” на його встановленні і повній перевірці до початку його запуску. До речі, монтаж нового обладнання наразі в активній фазі і пан Терещенко має намір домогтись виконання всих робіт з обов’язковим оформленням необхідних документів щодо перевірок і фіксування кількості викидів при виробництві асфальто-бетонних сумішей. Після встановлення очисного обладнання викиди не повинні перевищувати дозволених норм.

У своєму акаунті в ФБ пан Денис Терещенко зазначив…

Рішуче налаштований не допустити початок робіт установки до остаточного завершення всіх будівельних, монтажних робіт та оформлення необхідних документів. Запрошую 30 березня 2017р. о 15:00 мешканців м-ну Ревівка та р-ну вул. Хорольської, депутатів, активістів та журналістів на день відкритих дверей на АБУ за адресою вул. Бетонна, 128. Якщо виконавчий комітет не в змозі подбати про здоров’я наших дітей та близьких, ми зробимо це самі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *