За людей – тільки Терещенко. Провладні Ульянов і Бокован проблемами виборців не цікавляться?

Більше місяця тому на адресу нашого видання надійшло звернення від мешканців Кременчука до своїх депутатів щодо облаштування давно обіцяних сходів для мешканців, які користуються “так би мовити” сходами розташованними на захисному протизсувному схилу Автокразівського бульвару.

 Так от, маємо звернення до трьох депутатів, яких стосується ця проблема їхніх виборців. Також маємо констатувати, що всі причетні депутати були належним чином повідомлені про звернення і його суть і, навіть, публікували у соцмережах обіцянки розібратись в цьому питанні

Але маємо, нажаль, визнати, що опікуватись людськими проблемами дано не всім народним обранцям.

На звернення виборців гідно відреагував лише депутат Денис Терещенко, в черговий раз змусивши міську владу відповідати на незручні питання. Отримана відповідь з резолютивними “звернулись, чекаємо, грошей немає, будуть – зробимо” без конкретних термінів виконання обіцяних більше 10 років тому робіт, вже нікого не вражає.

Можливо, провладні депутати Ульянов і Бокован “глибоко в душі” і підтримали намагання людей добитись від влади елементарних умов життя, але нічим конкретним в виконанні доручень виборців не відмітились. І якщо у депутата Ульянова хоч є “алібі” – проходив важливі іспити та і дуже зайнята людина, то депутат Бокован “відмовчався і забив”, що, до речі, вже не вперше.

Що робити далі і як вирішувати це питання? Наше розуміння є таким, що зацікавленості у вирішенні цього питання не має ніхто, окрім мешканців та пана Дениса Терещенка і боротьба за гідні людські умови ще попереду.

 

 

1 thought on “За людей – тільки Терещенко. Провладні Ульянов і Бокован проблемами виборців не цікавляться?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *