Депутат Федорченко звітувався перед виборцями за 2016 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Руслан Федорченко звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою депутатську діяльність VII каденції. Депутат Руслан Федорченко обраний депутатом міської ради вдруге. Обирався за списками політичної партії “Опозиційний блок”. Своїм депутатом його обрали мешканці 18-го виборчого округу (р-н Петрівка).

Депутат Федорченко входить до складу постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики

Брав участь у роботі 14-ти пленарних засідань Кременчуцької міської ради та 7-ми засіданнях своєї постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради.

Провів 24 запланованих депутатських прийоми громадян на своєму виборчому окрузі. Особисті прийоми громадян здійснює: кожний останній четвер місяця з 15.00 до 18.00 в приміщенні контакт-центру №5 за адресою: вулиця Олексія Древаля, 101. 

В результаті зустрічей з мешканцями Кременчука підготував 34 депутатських звернення, направлених на виконання прохань і звернень громади.

Приймав активну участь у всіх загальноміських заходах і особисто організовував святкові заходи для мешканців свого округу. За підтримки депутати і за його особистої участі проведено наступні заходи:

  • Благоустрій виборчого округу, висажено більше 150 одиниць посадкового матеріалу
  • До загальноміського суботнику і виконання малярних робіт особисто закуплено 80 кг фарби
  • Привітання учасників ВВВ та ветеранів праці зі святами, та оформлення підписки на міські періодичні видання
  • Профінансовано відвідування дітьми мікрорайону міського свята Новорічної ялинки в МПК ім. Петровського (більше 100 дітей), організовано інші благодійні зпаходи.
  • Організовано інадано фінансову допомогу в акції “Коли посміхаються діти – посміхається СВІТ”

Змістовний Звіт депутата Федорченка можна подивитись тут

1 thought on “Депутат Федорченко звітувався перед виборцями за 2016 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *