Депутат Почтовюк звітувався перед виборцями за 2016 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Андрій Почтовюк звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою депутатську діяльність VII каденції. Депутат Почтовюк обраний депутатом Кременчуцької міської ради вперше. Обирався за списками політичної партії “БПП-Солідарність”. Своїм депутатом його обрали мешканці 14-го виборчого округу і він представляє в раді інтереси кременчужан з нагірної частини міста (р-н меморіалу “Вічно живим”, приватний сектор вулиць Чкалова, Кагамлицької та Леонова)

Депутат Кременчуцької міської ради Почтовюк входить до складу постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики.

Працює деканом Університету ім. Остроградського і користується повагою педагогічного колективу і студентів. Всебічно сприяє підвищенню рівня культурної освідченості молоді і вшануванню пам’яті видатних наукових і громадських діячів міста.

Опікується інтересами студентської молоді і має власну чітку позицію щодо розвитку міста і іноді критикує владу. Входить до складу офіційних делегацій міста як провідний науковець.

Зокрема, як депутат Кременчуцької міської ради Андрій Почтовюк:

Брав участь у роботі 16-ти пленарних засідань Кременчуцької міської ради та 15-ти засіданнях своєї постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради. 

Провів  12 запланованих депутатських прийоми громадян на своєму виборчому окрузі. Особисті прийоми громадян здійснює у приміщенні гуртожитку №4 (вулиця Маяковського, 7) кожний 2-й понеділок місяця з 15.00 до 17.00.

В результаті зустрічей з мешканцями Кременчука підготував 24 депутатських звернення, направлених на виконання прохань і звернень громади.

Змістовний Звіт депутата Почтовюка можна подивитись тут

1 thought on “Депутат Почтовюк звітувався перед виборцями за 2016 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *