Депутат Костянтин Терещенко звітувався перед виборцями за 2016 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Костянтин Терещенко звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою депутатську діяльність VII каденції. Депутат Костянтин Терещенко обраний депутатом міської ради вперше. Обирався за списками політичної партії “Опозиційний блок”. Своїм депутатом його обрали мешканці 21-го виборчого округу (р-н 4-ї міської лікарні і ЗОШ №31).

Депутат Костянтин Терещенко є членном постійної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

Брав участь у роботі 16-ти пленарних засідань Кременчуцької міської ради та 14-ти засіданнях своєї постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради.

Провів  14 запланованих депутатських прийоми громадян на своєму виборчому окрузі. Особисті прийоми громадян здійснює: кожний останній четвер місяця з 15.00 до 17.00 в приміщенні дитячого клубу “Мрія” за адресою: вулиця Героїв Крут, 3.

Приймав активну участь у всіх загальноміських заходах і особисто організовував святкові заходи для мешканців свого округу.

Приорітетами своєї депутатської діяльності Костянтин Терещенко вбачає допомогу мешканцям свого виборчого округу у вирішенні їхніх побутових, а іноді і особистих проблем. Багато добрих слів від виборців депутат Терещенко чув за допомогу в придбанні ліків, благоустрій території округу, кронування дерев, виконання ремонтних робіт в багатоповерхівках, привітання ветеранів ВВВ і інші людяні справи.

Більш змістовний звіт депутата Терещенка можна подивитись тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *