Депутат Шляхова звітувалась перед виборцями

Депутат Кременчуцької міської ради Ольга Шляхова звітувалась перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою депутатську діяльність VII каденції. Депутат Шляхова обрана депутатом міської ради вперше. Обиралась за списками політичної партії “Батьківщина”. Своїм депутатом її обрали мешканці 2-го виборчого округу (Центральна частина міста).

Депутат Шляхова входить до складу постійної депутатської з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

Також депутат Шляхова є донькою трагічно загиблого мера Кременчука Олега Мейдановича Бабаєва.

Протягом звітного року брала участь у роботі 13-ти пленарних засідань Кременчуцької міської ради, 6-ти засіданнях своєї постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради і є одним з “найбільших порушників” по відвідуванню обов’язкових за Законом  заходів для депутатів міських рад.

Провела 11 запланованих депутатських прийомів громадян на своєму виборчому окрузі. Особисті прийоми громадян здійснює у приміщенні ДЮСШ №2 (вулиця М. Залудяка, 5) кожного 3-го четверга місяця з 14.00 до 16.00.

Брала активну участь в організації  загальноміських заходів до Дня міста, Дня перемоги, Дня молоді, Нового року, Дня вишиванок та інших. Організувала низку благодійних заходів для ветеранів ВВВ і участників АТО та їхніх сімей. Активно займалась волонтерською діяльністю і благодійністю.

Більш змістовний звіт депутата Шляхової можна подивитись тут

1 thought on “Депутат Шляхова звітувалась перед виборцями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *