Депутат Головач звітувався перед виборцями за 2016 рік

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Головач звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою депутатську діяльність VII каденції. Депутат Головач обраний депутатом міської ради вже втретє. Обирався за списками політичної партії “Батьківщина”, головою фракції якої він є у Кременчуцькій міській раді. Своїм депутатом його обрали мешканці 1-го виборчого округу (Центральна частина міста).

Депутат Головач входить до складу постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності.

Відомим широкому загалу став після конфлікту з громадським активістом Леонідом Харченком під час своєї депутатської діяльності минулої VI каденції

Протягом звітного року брав участь у роботі 12-ти пленарних засідань Кременчуцької міської ради, 5-ти засіданнях своєї постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради і є одним з “найбільших порушників” по відвідуванню обов’язкових за Законом  заходів для депутатів міських рад.

Провів кілька запланованих депутатських прийомів громадян на своєму виборчому окрузі. Особисті прийоми громадян здійснює у приміщенні ТЦ “Бізнес-букет” (вулиця Першотравнева, 20 кабінет 210) кожної 2-ї середи місяця з 16.00 до 18.00.

Брав активну участь в організації  загальноміських заходів до Дня міста, Дня перемоги, Дня молоді, Нового року, Дня вишиванок та інших

Більш змістовний звіт депутата Головача можна подивитись тут

 

1 thought on “Депутат Головач звітувався перед виборцями за 2016 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *