Депутат Таценюк звітувався перед виборцями.

Депутат Кременчуцької міської ради Віталій Таценюк звітувався перед своїми виборцями і перед мешканцями Кременчука за свою депутатську діяльність VII каденції. Депутат Таценюк обраний депутатом міської ради вже вдруге. Обирався за списками політичної партії “Батьківщина” і є заступником голови фракції “Батьківщина” у Кременчуцькій міській раді. Своїм депутатом його обрали мешканці 3-го виборчого округу (Центральна частина міста).

Депутат Таценюк є головою постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності і постійно вимагає дотримання порядку на сесіях міської ради, особливо опозиційними до влади депутатами.

Протягом звітного року брав участь у роботі 16-ти пленарних засідань Кременчуцької міської ради, 15-ти засіданнях своєї постійної депутатської комісії Кременчуцької міської ради. Брав участь у розробці 8-ми проектів рішень, 

Провів 8 запланованих депутатських прийомів громадян на своєму виборчому окрузі. Особисті прийоми громадян здійснює у приміщенні ТОВ “Кременчуцька торгова гільдія” (вулиця Першотравнева, 43) кожний 2-й понеділок місяця з 16.00 до 18.00.

Також протягом року провів низку незапланованих зустрічей. В результаті зустрічей з мешканцями Кременчука підготував 5 депутатських запитів і 44 депутатських звернення, направлених на виконання прохань і звернень громади.

Брав активну участь в організації  загальноміських заходів до Дня міста, Дня перемоги, Дня молоді, Нового року, Дня вишиванок та інших.

Також депутат Таценюк опікується проведенням різних спортивних змагань в Кременчуцькому льотному коледжі та міській школі боксу, займається волонтерскою діяльністю і підтримує місцеву футбольну команду АТОвців “АТО-Майдан Кременчук”.

Більш змістовний звіт депутата Таценюка можна подивитись тут

1 thought on “Депутат Таценюк звітувався перед виборцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *