Звернення громади до депутатів фракції “Поруч” та депутата Гордєєвої

На адресу нашого сайту звернулись мешканці Першого занасипу і центральної частини міста. Це виборчі округи №29, яким опікуються всі депутати провладної фракції “ПОРУЧ” в Кременчуцькій міській раді і №33, яким опікується депутат від фракції “Самопоміч” Валентина Гордєєва. Публікуємо звернення громадян і ставимо до відома депутатів фракції “ПОРУЧ” і пані Гордєєву.

> Сторінка звернення : Розмістити звернення
> URL: http://deputat-kremen.pl.ua/rozmistiti-zvernennya/
> Від: Игорь Мелащенко
> Тема: Помогите решить проблему
> Дозвіл на публікацію: Дозволяю публікацію
>
> Текст повідомлення:
> Хочу обратиться к депутатам и мэру от имени жителей 1-й Занасыпи, хотя уверен, что меня поддержат все горожане, которые хоть раз в жизни пользовались подземным переходом на ул. Гагарина, по вопросу наведения в нём порядка и установки освещения.
Подземным переходом пользуются многие жители Кременчуга. Подземный переход в темное время суток не освещается, иногда там происходят нападения на граждан. Зимой входы-выходы не чистятся, как люди протопчут – так и хорошо, ступени обледенелые, люди падают. Кроме этого, переходом пользуются мамы с детскими колясками, инвалиды на колясках и пожилые люди с “кравчучками”, которым невероятно сложно и опасно тащить свою колёсную технику по ступенькам. Просим депутатов и мэра решить вопрос с освещением перехода в темное время суток и оборудовать пандусами лестничные спуски с двух сторон. Пора относиться к своим избирателям как к людям и решать их проблемы, а не постоянно принимать решения для удорожания стоимости проживания.

Сподіваємось, що депутати з партії мера Малецького будуть в змозі вирішити це питання зі своєї сторони, а депутатка Годєєва зі своєї сторони і ситуація “про ремонт мосту” з давнього радянського фільму не повториться.

Можливо, саме при виконанні цього наказу виборців, депутатка Гордєєва зможе знайти спільну мову з владою і провладною депутатською командою мера і припинить “судову війну з Малецьким і його молодою командою” та перестане займатись питаннями одного окремого ОСББ і бити активістів.

Молода команда мера, на розуміння виборців, прийшла до влади, перш за все, щоб виконувати так званий “План Малецького” , в якому чорним по білому прописані заходи (пункти 4, 9 і 13), спрямовані саме на турботу і клопіт про виборців. Виборці чекають реального виконання передвиборчих обіцянок…