Звернення громади до депутатів Бокована та Ульянова

На адресу нашого сайту звернулись мешканці будинку приватного сектору, будинки яких розташовані нижче Автокразівського бульвару.  Це виборчій округ №8, яким опікуються аж два депутати Кременчуцької міської ради – від фракціїї БПП “Солідарність” Руслан Ульянов і від фракції партії мера Малецького “ПОРУЧ” Микола Бокован . Публікуємо звернення громадян і ставимо до відома депутатів Ульянова і Бокована.

> Сторінка звернення : Розмістити звернення
> URL: http://deputat-kremen.pl.ua/rozmistiti-zvernennya/
> Від: Лариса
> Тема: амброзия
> Дозвіл на публікацію: Дозволяю публікацію
>
> Текст повідомлення:
Такой вид имеет обратная сторона элитных коттеджей на Автокразовском
бульваре в Кременчуге. Богатые владельцы недвижимости попали в плен амброзии.
Но,очевидно, эти богатые от аллергии не плачут. А власть не видит этой проблемы в упор,
несмотря на несколько принятых программ по борьбе с амброзией.
Опорная стена , на которую были выделены , по словам одного из городских депутатов,
«бешенные деньги из бюджета», утонула в аллергенной траве выше человеческого роста.
Под силу ли решить это проблему местной власти?
Надеемся на Ваше содействие.

Депутат Руслан Ульянов оперативно відгукнувся на передане йому звернення та пообіцяв відреагувати. Сподіваемося що у поважного громадянина нашого міста слова з ділом не розходяться

Наразі звернення прикувало до себе увагу громадськості. До обговорення залучилися жителі, висловлюючи свої проблеми та пропозиції, що свідчить про недостатню увагу влади до цього району.

Можливо, депутати Бокован і Ульянов, як представники провладної більшості у Кременчуцькій міській раді вирішать питання, яке непокоїть кременчужан вже багато років і є постійним пунктом у передвиборчих обіцянках майже всіх кандидатів у депутати і мери, в тому числі нинішнього мера Віталія Малецького і секретаря міської ради Юрія Гриценка, який також намагався обратися мером міста і навіть декларував у своїх передвиборчих виступах виконання “Програми ліквідації амброзії полинолистої на території м. Кременчука”, але де і в якій кількості наразі невідомо.

Також працівники нашого видання відстежили в кременчуцьких ЗМІ майже всі публікації з цього приводу , починаючи з 2011 року, де мери міста, іхні багаточисельні заступники, очільники СЕС обіцяли, розмірковували, звітувались мешканцям міста про боротьбу з амбозією. Але вочевидь, амброзія перемагає? Мешканці Кременчука розраховують на допомогу депутатів і мера у вирішенні цього питання…

3 thoughts on “Звернення громади до депутатів Бокована та Ульянова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *