Жага помсти депутата Таценюка

Питання XVIII сесії міської ради розглянула Комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності. Комісія майже без заперечень відправила всі питання на розгляд сесії і розглянула кілька скарг і пропозицій від громадян міста.

Жодне з питань сесії, в тому числі і загадкова восьмимільйонна угода, не викликало у голови комісії депутата Віталія Таценюка такого бажання “про щось побалакати”, як жага помсти до депутатки Валентини Гордєєвої і її показового покарання за чи то вкрай зухвалу, на його думку, поведінку депутатки на грудневій сесії, чи то за втручання в справи молодої команди мера зі скасуванням рішень сесії

За втручання секретаря міської ради Юрія Гриценка, який у депутатському конфлікті став на сторону здорового глузду і запевнив пана Таценюка, що особисто бере на себе відповідальність за перевиховання пані Гордєєвої, конфліктна ситуація зійшла нанівець.

Не змогла не відмітитись на комісії і депутатка Піддубна, яка зажадала від комісії відповіді на свою заяву щодо роз’яснення ситуації зі зловживанням мера Малецького звільненнями директорів комунальних підприємств і нанесенню його діями збитків міському бюджету. Цю пропозицію, на превеликий жаль для Оксани Миколаївни, депутати залишили “під сукном до кращих часів”.

Більш заслуговуючим обговорення документом головуючий визначив звернення членів Товариства мисливців та рибалок про свавілля її беззмінного керівника пана Коваленка і напросився у колег делегувати його для наведення ладу в Товаристві.

Більше питань голова комісії пан Таценюк не піднімав.

2 thoughts on “Жага помсти депутата Таценюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *