Яка ціна владних обіцянок? Непорозуміння вагонобудівників з міською владою.

Керівництво ПАТ «КВБЗ»  не розуміє причини, з якої місцева влада не розраховується з боргами за постачання тепла в оселі мешканців Кременчука , які проживають на правобережній частині міста. Борг накопичився вже чималий, майже 38 мільйонів гривень і до кінця опалювального сезону він зросте ще мінімум на чверть.

Час, відведений на досягнення спільного рішення по виходу з кризової ситуації, напевно вичерпався. З мером і його представниками керівництво ПАТ “КВБЗ” провело кілька публічних і закулісних зустрічей, але рішення, яке влаштує обидві команди не знайдено, тому 14 лютого питання заборгованості буде розглядатись в суді. В тому, що рішення буде на користь позивача представник КВБЗ і депутат міської ради Олександр Плескун, не піддає сумніву.

Крім цього, керівництво ПАТ “КВБЗ” виразило сумнів щодо спроможності їхньої котельної, яка збудована в далекому 1953 році, хоч і кілька разів реконструйована, впоратись з опалювальним сезоном 2017-2018 років без додаткових вкладень, які не були заплановані і стануть зайвим фінансовим тягарем для КВБЗ.

В тому, що питання буде вирішене врешті-решт, намагався запевнити громаду і своїх кредиторів мер Малецький, але на думку вагонобудівників кращим вирішенням цієї проблеми було б заплановане ще в 2006 році будівництво нових комунальних котельних на правому березі. З далекого 2006 року КВБЗ чесно виконував всі взяті на себе зобов*язання по наданню послуг за договором, термін якого добіг кінця 1 січня 2017 року. На протязі всього 2016 року депутати від Крюкова і Раківки – Олександр Плескун, Сергій Мельник і Валентина Головко неодноразово піднімали це питання майже на кожній сесії і з мєром особисто.

Фінансові спроможності міського бюджету наразі не дозволять місту тягнути два великих кредити і запланована на січневій сесії Ратифікація угоди на придбання тролейбусів з ЕБРР може боляче вдарити по перспективі будівництва нових котельних на правому березі Дніпра.

Як в цьому сенсі поведуть себе депутати- крюківчани і чому нададуть приорітет – турботі про перевезення людей на новеньких тролейбусах через Крюківський міст на Раківку і у Крюків чи необхідності будівництва нових котельних?

Хоча, можливо, все не так сумно і бюджет дозволить бути меру  Малецькому “і розумним, і гарним”

Більше читайте тут