Кременчук – Місто без околиць?

Мер Кременчука Віталій Малецький постійно декларує перед мешканцями віддалених районів міста свій принцип роботи як “Кременчук – місто без околиць”, тобто люди, які живуть у віддалених районах міста, повинні відчувати всі “блага цивілізації” так само, як ік і мешканці центральних районів міста.

На думку депутата міської ради Оксани Піддубної “декларувати язиком і виконувати руками” – це дуже різні справи”. Мер разом зі своїми профільним заступником по УЖКГ Іваном Москаликом виконував обіцяне містянам, впевнено і красиво позуючи з лопатами перед фотографом і ніби то активно прибираючи сніг у центральній частині міста. Саме в цей час на Петрівці і у Кохнівці за відсутності роботи комунальної прибиральної техніки з якою фотографувався мер, мешканці цих районів були повністю відрізані від цивілізації.

Поліція, газова служба, водоканал та інші комунальні і обслуговуючі населення служби знаючи про стан шляхів на околицях нашого міста під наймінімальнішим проводом намагаються позбутись головного болю без виїзду і за рахунок клієнтів. А Швидка і Пожежна, чия діяльність і боротьба за людське життя залежить іноді від хвилин і секунд вимушені прокладати шлях самостійно і змушувати хворих пройтись 200 метрів.

Непроїзні шляхи, відсутність пішоходних доріжок, ями, які схожі на протитанкові рови більше схожі не на “Місто без околиць”, а на забите село радянського періоду…

На неодноразові звернення депутатів Сергія Погрібного та Оксани Піддубної, які опікуються вищезазначеними округами, до міських і комунальних служб, особисто до мера і його свити про прибирання снігу і створення елементарних умов для пішоходів і водіїв, які живуть в цих районах “міста без околиць”, реакція влади до сих пір на рівні “НУЛЬ”. Ні комунальної техніки, ні волонтерів, ні прибиральників – взагалі нічого… 

Депутатам всіх віддалених районів міста потрібно сподіватись на те, що гасло “Кременчук – місто без околиць” не залишиться для мера Кременчука пустими словами і крім облаштування під цим гаслом дитячого майданчика на Раківці, мер Малецький зробить для мешканців міста ще багато корисних справ.

За діяльність депутатів і роботу мера перед виборцями звітуватись потрібно постійно і як бути тим депутатам, округи яких на околицях міста і відношення до них “як до села” у команди Малецького вже було присутнім. Депутати працюють, пишуть запити, замовляють служби, реагують відповідно свого статусу, а команда мера їх ігнорує… Кому вірити виборцям і на кого сподіватись?

 

2 thoughts on “Кременчук – Місто без околиць?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *