Попереду тільки Президент

Статки народного депутата Костянтина Жеваго складають півмільярда доларів США, що дозволило  йому зайняти друге місце у ТОП-20 найбагатших чиновників і нардепів України.

У той же час Генпрокуратура продовжує розслідувати факти розтрати коштів службовими особами банку «Фінанси і кредит», що належить Жеваго на суму понад 113 млн. Дол.

Видання Forbеs склало рейтинг найбагатших людей при владі. За основу взяли електронні декларації чиновників і нардепів. З представників Полтавської області в рейтинг потрапив тільки один нардеп – Костянтин Жеваго. Однак зайняв почесне 2-е місце, поступившись лише Президенту Петру Порошенко.

За підрахунками Forbеs, стан Жеваго оцінюється в 427 мільйонів доларів США, у Порошенка – 940 млн доларів. За Жеваго йде Вадим Новинський – 368 млн доларів США.

Видання зазначає, що Костянтин Жеваго, на відміну від інших нардепів і чиновників, не зберігає гроші готівкою. Однак 51% акцій однієї з найбільших сировинних компаній України забезпечили Жеваго друге місце рейтингу Forbes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *