Міська влада відзначила діяльність кращих депутатів за 2016 рік

До Дня місцевого самоврядування, який відзначається на початку грудня, під час XVI сесії міської ради, міською владою були вiдзначенi депутати, чий внесок у розвиток мiста за минулий рiк, на думку багатьох мешканцiв мiста i громадськостi, був найвагомiшим.

За розробку проекту «Громадський бюджет», згідно якому мешканці нашого рідного міста самостійно обирають напрямки фінансування проектів по удосконаленню, благоустрію та ремонту території міста, вiдзначено депутата вiд фракцii «Поруч» Миколу Шевченка.

За розробку Проекту по скасуванню батькiвських внескiв у навчальних i дошкiльних закладах мiста та міської програми перевiрки органiзацii харчування у закладах освiти мiста, вiдзначено депутата вiд фракццii РПЛ Тетяну Сiдерку.

За розробку Проекту по безбар’єрностi i Програми встановлення пандусiв мешканцям мiста з обмеженими можливостями, якi користуються iнвалiдними вiзками вiдзначено депутата фракцii «Рiдне місто» Володимира Шибашова.

Також на святкуванні Дня місцевого самоврядування почесними грамотами виконавчого комітету були відзначені: голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Олександр Плескун фракція “Рідне місто” та голова постійної депутатської комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності Віталій Таценюк фракція “Батьківщина”

Це відзнака за сумлінну депутатську діяльність, високий професіоналізм, активну життєву та громадську позицію й особистий внесок у зміцнення авторитету органів місцевого самоврядування.

 

3 thoughts on “Міська влада відзначила діяльність кращих депутатів за 2016 рік

  1. Кто действительно заслужил, так это Татьяна Сидерко. Навела порядок в образовательном общепите и, практически, убила коррупцию в школах города. Ну еще Шибашов расшевелил ситуацию с инвалидами в городе, а троим “придворным фиолетовым шутам” дали, наверное, за компанию – ничем примечательным за год не отметились.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *