Депутат Терещенко звітувався перед виборцями за 2016 рік

Напередодні святкування Нового 2017 року депутат Кременчуцької міської ради Денис Терещенко звітувався перед своїми виборцями. Мешканці Кременчука, які проживають на мікрорайоні Ревівка та вулиці Хорольській, які вибрали пана Терещенка своїм депутатом на виборчому окрузі №5 напередодні нового року отримали від нього звіт його депутатської діяльності для громади міста.

У газеті “Наш район”, яку пан Терещенко видав для своїх виборців саме у вигляді звіту, описана його діяльність за VII каденцію Кременчуцької міської ради. За невеличкий проміжок часу в один рік “ревівський депутат” зробив багато чого для своїх виборців: вибив кошти для ремонту 2-ї школи і 14-го садочку, домовився про організацію на Ревівці пункту сімейної медицини, організував для мешканців Ревівки і Хорольської кілька незабутніх заходів до Дня перемоги, Дня міста, Дня молоді, новорічних свят тощо.

Депутатом було подано кілька проектів рішень і пропозицій, які мають на меті виконання робіт і заходів по наведенню ладу на своєму виборчому окрузі – освітлення вулиць, облаштування дитячих майданчиків, вивіз сміття з приватного сектору, ремонт доріг та видалення зайвих зелених насаджень уздовж ревівської дамби.

До новорічних свят депутат Терещенко від імені Фонду розвитку громади міста Кременчука подарував дітлахам свого виборчого округу новорічні подарунки

Напевно, не один депутат міської ради не має такої підтримки і довіри від своїх виборців. Побажаємо пану Терещенку успіхів, натхнення і всього самого найкращого у 2017 році…

1 thought on “Депутат Терещенко звітувався перед виборцями за 2016 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *