Депутати Опозиційного блоку вибили гроші з обласного бюджету на ремонт онкодиспансеру.

Депутати Полтавської обласної ради Опозиційного блоку Олег Сазонов і Олександ Алексюк разом із депутатом міської ради Кременчука Генадієм Іваняном ініціювали у липні 2016 року виділення коштів з обласного бюджету на ремонт кременчуцького відділення онкодиспансеру.

Питання необхідності ремонту фасаду, покрівлі та внутрішніх приміщень амбулаторно-поліклінічного відділення онкологічного диспансеру в Кременчуці розглядалось вже давно, але позитивного рішення від обласної ради чекати довелось довго. Лише за втручання депутатів від Опозиційного блоку питання врешті-решт було зрушене з місця.

Депутат Кременчуцької міської ради Генадій Іванян детально проаналізував ситуацію з необхідністю термінового виконання ремонтних робіт в відділенні онкодиспансеру, але зважаючи на обласну підпорядкованість відділення прийняв активну участь у розробці проекту рішення щодо виділення 2 500 000 гривень на ремонт.

Депутати обласної ради Олег Сазонов і Олександр Алексюк наполягли на виділенні коштів з бюджету області і вже до настання холодів майже всі ремонтні роботи були виконані.

1 thought on “Депутати Опозиційного блоку вибили гроші з обласного бюджету на ремонт онкодиспансеру.

  1. Кроме Опблока в областной раде работать некому, бютовцы и народный фронт делят власть, а работать не хотят

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *