“Стоматологічна війна”, заборона продажу алкоголю, ревівські зупинки та інші гарячі події ХХХІІ сесії

Початок сесії Кременчуцької міської ради був ледь не зірваний за причини великої кількості представників громади, яких сесійний зал був не в змозі вмістити.

Громаду найбільше цікавили два питання – реформа стоматології та заборона продажу алкоголю в нічний час. До мітингарів також приєднались представники ревівської громади та батьки учнів школи №2 щодо спорудження давно обіцяних владою зупинок громадського транспорту.

Крики, звинувачення та штовханина ледь не переросли у кілька бійок і втрутитись прийшлось не тільки муніципальній поліції та поліції охорони, а і спецпризначенцям.

Міський голова, як головуючий, “тоненько” переграв опонентів у стоматологічних питаннях звичайним затягуванням часу та своєчасно взятою перервою, що остудило загострення пристрастей і відправило найбільш активних на “перекриття Крюківського мосту”.

Неочікувана допомога до мера прийшла від ревівської громади, очолюваної депутатом Денисом Терещенком. Доки в сесійному залі точились спори і починались бійки щодо стоматології, до трибуни “прорвались” батьки ревівських школярів з вимогою облаштування зупинок і переключили увагу присутніх на цю проблему. Як би депутат Денис Терещенко не був відомий загалу як непримиримий опозиціонер і опонент мера, могло здатись, що між ним і мером існують якісь домовленності щодо порятунку ситуації за рахунок відволікання уваги присутніх на менш значиму проблему.

Надалі багато обговорень викликало бажання влади заборонити продаж алкоголю в нічний час. Цікавою була протилежна позиція двох депутатів-юристів. Депутат Плескун виступав за заборону, а депутат Ульянов проти заборони, чим викликав невдоволення мера.  Свою позицію виказували ще кілька народних обранців, представники малого бізнесу і врешті решт “за заборону” голосів не хватило (підтримано 21 депутатом).

Коли депутати підійшли до розгляду питань “стоматологічної реформи”, в сесійному залі майже не залишилось її противників і, як зазначило видання “Кременчуцька газета” – “фіолетові депутати-вбивці” і ручний для Шаповалова мер Малецький таки вирішили вбити комунальну стоматологію.

На фоні резонансних питань дещо “в тіні” залишились конструктивні пропозиції депутата Сідерки по профілактиці і запобіганню інфекційних захворюваннях у школах міста, депутата Коркішка по організації відділення для надання допомоги безпритульним та депутатки Гордєєвої по збільшенню пільгових і соціальних маршрутів.

Також обговорення заслуговували питання “колишнього індустріального парку“, діяльності КТУ, та проблем комунальних підприємств.

Набрав обертів скандал з психічним здоров’ям депутатів, активістів та саміх лікарів.

В розгляді питань порядку денного депутати дійшли до земельних питань і зберуться сьогодні, щоб закінчити ХХХІІ сесію Кременчуцької міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *