Депутатські скандали на фоні стоматологічної реформи…

Сьогодні 11 жовтня має відбутися чергова сесія Кременчуцької міської ради.

Представники громад міста та народні обранці підійшли до неї з кількома скандальними питаннями та заявами.

На фоні “скандальної” реформи стоматологічної галузі міста, вирішувалась проблема харчування в медичних закладах міста та, після звернення депутатки Піддубної до прокуратури, дійшла логічного завершення історія зі здачею харчоблоків міських лікарень за 1 гривню на рік.

Місцеві депутати розділились на противників і прибічників реформи. Противники чомусь заявляють, про закриття поліклінік, а прибічники вірять у намагання влади здійснити якісні реформи для кременчужан.

Пропозицію до мера і колег про зняття питання на доопрацювання направила профільна комісія під керівництвом депутата Дениса Терещенка. Також, за ініціативи кількох депутатів було організовани збір підписів серед депутатів з того ж питання, під яким підписались всього дев’ять депутатів – Денис Терещенко, Сідерка, Павленко – як члени профільної комісії та Піддубна, Гордєєва, Костромінов, Кавунник, Котляренко і Головко.

Активність противників реформи із закликами до мітингів, страйків та інших радикальних дій викликала “відповідь” рупору влади видання “КременчукToday” у вигляді підозр і звинувачень найактивнішої опозиціонерки Піддубної у психічних відхиленнях, розладах та захворюваннях. На сторону Піддубної стало інше видання “Кременчуцька газета”, яка скасувала всі звинуваченння. Здається, що ще одному суду по захисту честі та гідності, таки бути.

Також, голова профільної комісії з охорони здоров’я Денис Терещенко закликав працівників стоматологічної галузі до страйку проти рішення, яке видання “Програма+” назвало взагалі “геноцидним”.

Ось із таким багажем “проблем” спільнота Кременчука підійшла до чергової сесії Кременчуцької міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *