Депутати про себе та свою діяльність. Валентин Курченко-Гай (Виступ 3)

З приходом весни, депутатів Кременчуцької міської ради знову почали запрошувати на прямі ефіри для, так би мовити, звіту за діяльність, з’ясування планів на майбутнє та обговорення міських проблем, висвітлення їхніх поглядів і думок стосовно розвитку міста, співпраці депутатів із виконавчою владою та діяльності депутатів на своїх виборчих округах.

Враховуючи статистику переглядів інтерв’ю від депутатів відвідувачами нашого сайту і надходження багатьох запитань щодо діяльності депутатів Кременчуцької міської ради, їхніх планів і бачення шляхів удосконалення своєї діяльності, виконання наказів своїх виборців і просто суспільного життя народних обранців, ми продовжуємо рубрику “Депутати про свою діяльність” і починаємо низку публікацій відео матеріалів з прямих ефірів, виступів на ток-шоу і інтерв’ю тощо у 2018 році.

Вважаємо, що відвідувачам сайту буде цікаво і корисно почути чим живуть їхні обранці, які корисні для міста і громади справи вони зробили, роблять і планують зробити.

До уваги наших читачів “Прямий ефір” з депутатом Валентином Курченко-Гай, який нещодавно працевлаштувався заступником очільника УЖКГ Кременчуцького виконкому і курує питання, пов’язані з діяльністю ОСББ в Кременчуці.

Депутат розповів про свою діяльність на окрузі по виконанню передвиборчих обіцянок та висвітлив з різних боків питання створення і діяльності ОСББ.

Опікується депутат Курченко-Гай виборчим округом №10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *