Безлад навколо Новоіванівського ринку. Звернення громади до депутата Порицького

На адресу нашого сайту надійшло звернення від громади 17 виборчого округу, яким опікується депутат Микола Порицький. Звернення стосується стану “доріг і тротуарів” в районі Новоіванівського ринку на вулиці Матросова та провулку Белінського.

Останнім часом у місцевих ЗМІ поширюється інформація про бажання депутата обласної ради Евгена Холода мати у своїй власності Новоіванівський ринок і намагання міської влади йому в цьому посприяти.

На фоні “цих чуток” мешканці прилеглих до ринку вулиць та провулків скаржаться на бездіяльність комунальних служб по розчищенню снігу та створення хоча б мінімального комфорту для мешканців приватного сектора після зими, вітсутність освітлення та стан доріг і тротуарів.

Мешканці обурені ставленням міської влади до їхніх проблем і намагаються достукатись до їх вирішення через звернення до свого депутата. Публікуємо звернення громади і чекаємо на реакцію депутата Порицького…

Сторінка звернення : Розмістити звернення

URL: http://deputat-kremen.pl.ua/rozmistiti-zvernennya/

Від: Наталія <zimareva@i.ua>

Тема: провулок Бєлінського та вул.Матросова з 1 по14 номер

Текст повідомлення: Мешканці м.Кременчука, які проживають по провулку Бєлінського, та вул.Матросова з 1 по 14 номер, розташованого біля комунального ринку «Новоіванівський» постійно стикаються з проблемами зв’язаними з його роботою, та роботою дорожніх служб міста.

1.Велика кількість автомобілів підприємців, та покупців в дні роботи ринку. Майже щоденно, проїжджаючи, зруйнували те, що називалося шляховим покриттям, до речі- якого не було ніколи. Тротуари для пішоходів відсутні, та освітлення в нічний час також.

2.Постійні роботи по ремонтам, та будівництві нових об’єктів ринку, з використанням вантажних автомобілів, та важкопідйомних кранів, прокладка комунікацій –також призвели до руйнування дорожнього покриття, особливо провулку Бєлінского.

3.Дорожне покриття провулку ніколи не ремонтувалося. Випадання сильних опадів-дощу, снігу, та його танення приводить до підтоплення прибудинкових територій.

4.Міські служби, які повинні прибирати сніг з шляхів загального користування-взагалі ніколи не прочищали ці вулиці від снігу. Проїзд для швидкої допомоги, та іншого спецтранспорту, під час сильних снігопадів неможливий.

Враховуючи вищевказане, просимо Вас дати вказівки міським службам запланувати, та виконати роботи по прокладення шляхового покриття провулку Бєлінського, та вулиці Матросова з 1 по 14 номер, та облаштування тротуарів для пішоходів. Обладнати освітлення в нічний час. Планувати розчищення снігових заметів провулку Бєлінського та вул. Матросова при розчищенні вулиць Лебедина і Ватутіна

 

Сподіваємось, що депутат Порицький, як людина, яка в минулому має досвід роботи очільником УЖКГ міста, має достатньо доброї волі для підняття цього питання перед міською виконавчою владою і знає як вирішити цю проблему…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *