Звернення громадян Кременчука до депутатів і влади

Наш сайт почав отримувати Звернення від мешканців міста до депутатів.

Для налагодження комунікації “громада – депутат – виконавча влада” ми обов’язково доводимо інформацію до відома депутатів і публікуємо всі звернення у розділі “Звернення громади”.

Відповідь депутата на звернення, інформацію про його діяльність чи бездіяльність щодо вирішення питань громади публікуємо в розділі “Звернення громади”.

 

 

Вважаємо, що таким чином громада буде проінформована про відношення і діяльність депутатів і виконавчої влади щодо Звернень мешканців міста і матиме можливість її об’єктивно оцінювати. Громада повинна знати і розуміти кого привела до влади, а влада і депутати повинні пам’ятати як “Отче наш” Статтю 5 Конституції України, яка говорить:

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.

Діяльність деяких депутатів ще не набула широкого розголосу і мешканці Кременчука не завжди і не всюди знають який саме депутат відповідає за їхній округ, район, вулицю чи будинок, а питань і проблем наразі дуже багато. Саме в інформуванні депутатів  про проблеми і потреби громади, а громади про діяльність депутатів при вирішенні саме цих проблем і потреб наш сайт вбачає необхідність.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *